خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10008
۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۳
با برگزاری انتخابات؛

اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر معرفی شدند

اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر معرفی شدند
اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با معرفی نفرات اصلی و علی‌البدل برای مدت یکسال، پس از برگزاری انتخابات معرفی شدند.

به گزارش اس.بی پرس، انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به دلیل شیوع ویروس کرونا و عدم حضور دانشجویان به صورت مجازی (برخط) با همکاری مرکز آموزش مجازی در سامانه فرادید برگزار شد.


بعد از برگزاری این انتخابات، نتایج نهایی انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با مشخص شدن نفرات اصلی و علی البدل اعلام شد. بر این اساس، پس از رای گیری و انتخاب دانشجویان، پارسا مجاهد، پریسا بارکزهی، اسامه مبارکی، مرضیه میرغفاری، شقایق بارکزهی به عنوان اعضای اصلی و زهرا امیری و سعید امیری به عنوان عضو علی البدل انتخاب و معرفی شدند. این نفرات به مدت یکسال اعضای رسمی شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر هستند.


شورای صنفی دانشجویان نهادی دانشجویی است که به منظور مشارکت دانشجویان در تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی برای امور صنفی، رفاهی و آموزشی دانشجویان در دههٔ هفتاد در دانشگاه‌ها تشکیل شده است.


این شورا، نهادی است که خارج از جناح‌بندی‌های سیاسی و توسط خودِ بدنه دانشجویی با هدف تحقق‌بخشی به مطالبات دانشجویان شکل گرفته و بارزترین مشخصهٔ آن اعمال خواست و نظر دانشجویان بر نحوهٔ مدیریت و ساماندهی دانشگاه است. وظیفه اصلی شورای صنفی انعکاس و پیگیری امور صنفی و رفاهی دانشجویان از طریق مسؤولان ذی‌ربط دانشگاه و نظارت بر امور محوله است.

 

 

 

انتهای پیام/

منبع : snn.ir

نظرات شما

capcha

اخبار