خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10013
۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۲
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:

رمز موفقیت کشورهای اسلامی عمل به فرهنگ جهاد و مقاومت است

رمز موفقیت کشورهای اسلامی عمل به فرهنگ جهاد و مقاومت است
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: رمز موفقیت و پیروزی کشورهای اسلامی عمل به فرهنگ جهاد، مقاومت، ایثار و شهادت است.

به گزارش اس.بی پرس، آیت الله مصطفی محامی روز پنجشنبه در خطبه‌های عید سعید فطر با تبریک این عید بزرگ مسلمانان اظهارداشت: ملت‌های مسلمان باید هوشیار باشند و دشمنان خودمان را بشناسیم و مشکلاتی که با آن مواجه هستیم را ریشه یابی کنیم تا بتوانیم با همراهی و همدلی این مشکلات جامعه اسلامی را برطرف کنیم.

 

وی ادامه داد: هر آنچه را که ملت ایران و گروه‌های مقاومت در دیگر کشورهای جهان که همان روحیه ایثار،مقاومت، جهاد و شهادت است را تجربه کرده‌اند امیدواریم که دیگر کشورهای اسلامی نیر این روحیات را حفظ کنند.

 

نماینده رهبر معظم انقلاب در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: امیدواریم که فرهنگ جهاد، ایثار و شهادت در تمام کشورهای اسلامی گسترش پیدا کند و هر روز شاهد پیروزی جبهه مقاومت باشیم.

 

آیت الله محامی با اشاره به جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی در فلسطین اظهارداشت: موازنه قدرت در فلسطین به نفع جبهه مقاومت تغییر کرده است.

 

وی بیان کرد: امروز ما در حالی عید سعید فطر را جشن می‌گیرم که متاسفانه جنایت‌های شرم‌آوری در کشورهای اسلامی به دست مستکبران عالم در حال انجام است.

 

امام جمعه زاهدان ادامه داد: از انفجار تروریستی در کابل و به شهادت رسیدن جمعی از مردم و دانش آموزان دختر و معصوم مکتب سید الشهدا(ع) گرفته تا نسل نسل کشی و کودک کشی عربستان سعودی در یمن و کودک کشی رژیم غاصب صهیونیست در فلسطین این عید را برای به عزا تبدیل کرده است.

 

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت:امت اسلامی به خاطر این جنایت‌ها عزادار است و این عید بزرگ مسلمانان همراه با عزاست.

 

آیت الله محامی اظهارداشت: آمریکا به بهانه تامین امنیت به افغانستان و سوریه و دیگر کشورها لشکرکشی کرد در حالی که آن گروه‌های تروریستی و افراطی دست پرورده خودشان بودند و نه تنها امنیت را برای مردم این کشورها به امغان نیاوردند بلکه به نا امنی و جنگ نیز دامن زدند.

 

امام جمعه زاهدان با اشاره با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا افزود: حضور پرشور و با شکوه مردم در انتخابات نشانه قدرت در نظام جمهوری سالامی است.

 

نماینده رهبر معظم انقلاب در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: مسوولان زمینه های حضور باشکوه مردم را در یک انتخابات آزاد و سالم فراهم کنند.

 

وی تاکید کرد: مردم نیز در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا به فردی اصلح رای دهند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha