خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10019
۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۷
رییس جمعیت هلال احمر ایرانشهر؛

خانه هلال روستای خیرآباد ایرانشهر افتتاح شد

خانه هلال روستای خیرآباد ایرانشهر افتتاح شد
رییس جمعیت هلال احمر ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: خانه هلال روستای خیرآباد این شهرستان به مناسبت هفته هلال احمر افتتاح شد.

به گزارش اس.بی پرس، محمد رضا کرد بیان کرد: خانه هلال پل ارتباطی است که می‌تواند نقش موثری را در راستای تأمین نیازهای اقشار آسیب پذیر و محرومان ایفا کند و فرصت مناسبی برای خدمت رسانی به اقشار محروم و نیازمند و ارائه فعالیت‌های بشردوستانه است.

 

وی توانمندسازی و تاب آوری آحاد جامعه را فلسفه راه‌اندازی خانه‌های هلال عنوان کرد و افزود: پاسخگویی به حوادث در ساعات اولیه، مدیریت شرایط اضطرای توسط مردم، ارائه آموزش های امدادی، اصول و روش های خدمات داوطلبانه در شرایط عادی و بحرانی در سطح روستا و محلات شهری از اهداف راه اندازی خانه های هلال است.  

 

رییس جمعیت هلال احمر ایرانشهر خاطرنشان کرد: تامین تجهیزات اولیه امدادی، جذب و آموزش نیروهای داوطلب از اولویت‌های مهم جمعیت هلال احمر ایرانشهر در این مراکز است.

 

وی بیان کرد: فعالیت خانه‌های هلال در اجرای پروژه‌های حمایتی و درمانی در روستاها و حاشیه‌های شهر موثر است و کیفی بودن تمامی فعالیت‌های خانه‌های هلال از دغدغه‌های اصلی و مهم جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر است.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha