خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10062
۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۲

رئیس ستاد مردمی آیت الله رئیسی در سیستان و بلوچستان معرفی شد

رئیس ستاد مردمی آیت الله رئیسی در سیستان و بلوچستان معرفی شد
حجت الاسلام «احمد راهداری» به عنوان رئیس ستاد مردمی آیت الله رئیسی در استان سیستان و بلوچستان معرفی شد.

به گزارش اس.بی پرس، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سیستان و بلوچستان و شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی استان سیستان و بلوچستان با صدور بیانه‌ای مشترک از معرفی رئیس ستاد مردمی آیت الله رئیسی در این استان خبر داد.

 

در این بیانیه آمده است، حضور گسترده مردم و مشارکت حداکثری آنها در انتخابات سرمایه بزرگ انقلاب اسلامی ایران است که در عرصه داخلی و خارجی به عنوان پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.

 

از همین رو روز گذشته شورایی متشکل از اکثر نیروهای سیاسی، فرهنگی و اجتماعی استان سیستان و بلوچستان و همچنین مسئولین دوره قبل ستاد آیت الله رئیسی و همچنین رئِیس و دبیر شورای وحدت و شورای ائتلاف سیستان و بلوچستان اعم از برادران و خواهران شیعه و سنی تشکیل شد و حجت الاسلام «احمد راهداری» به عنوان رئیس ستاد مردمی آیت الله رئیسی در استان سیستان و بلوچستان با اکثریت آرا انتخاب شد.

 

این بیانیه می‌افزاید؛ همچنین در پی تفاهم انجام شده در این جلسه مقرر شد انجام کلیه فرآیندهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در کل استان با همکاری این شورا و همچنین شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سیستان و بلوچستان و شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی استان سیستان و بلوچستان به صورت مشترک انجام شود.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha