خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10110
۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۳
معاون اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان:

ستاد تسهیل باید برای موضوعات اقتصادی سیاستگذاری کند

ستاد تسهیل باید برای موضوعات اقتصادی سیاستگذاری کند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ستاد تخصصی تسهیل در استان برای بسیاری از موضوعات اقتصادی باید سیاستگذاری و برنامه‌ریزی لازم را داشته باشد.

به گزارش اس.بی پرس، ماندانا زنگنه روز پنجشنبه در کارگرو تسهیل و رفع موانع تولید سیستان و بلوچستان اظهار داشت: طی سال‌های ۹۸ و ۹۹ مصوبات خوبی در ستاد تسهیل داشتیم که روند اجرایی شدن این مصوبات رو به رشد بوده است. 

 

وی  افزود: با توجه به اینکه در پایان ماه‌های دولت هستیم باید کارهای که از قبل وجود دارند به نتیجه رسیده و دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل کمک کنند تا موضوع مصوبات اجرایی  و اگر اجرایی نمی شوند به دنبال دلیل اجرا نشدن آن باشند. 

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه رصد از کل مصوباتی که در ستاد تسهیل بوده انجام و مصوباتی که به ستاد ملی برده شده نیز بررسی شود که چرابعضی اجرایی نشده است تصریح کرد: ضرورت دارد با شرایط ویژه دوباره  این گونه مصوبات  اجرا شود. 

 

وی با بیان اینکه همچنین نشستی برای بررسی مصوبات ستاد تسهیل در ۲ سال گذشته برپا شود خاطر نشان کرد: با توجه به ابلاغی  که برای سیستان و بلوچستان شده در جهت احیای واحدهای راکد یک جلسه از ستاد تسهیل با دستور کار ویژه این موضوع برگزار شود.

 

زنگنه اظهارداشت: نشست‌های تخصصی ستاد تسهیل در بخش‌های کشاورزی، گردشگری و خدمات به صورت تخصصی، دقیق و منظم انجام شود.

 

لازم به ذکر است در این نشست مشکلات بانکی هفت واحد تولیدی در شهرستان های زاهدان ، خاش ( تعداد ۲واحد )، نیکشهر ( تعداد ۲ واحد  )، هامون و کنارک مورد بررسی قرار گرفت.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha