خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10117
۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۲
حمایت شیعه و سنی از مظلومان فلسطینی

چهارشنبه در میدان فلسطین زاهدان چه اتفاقی افتاد؟ (ویدئو و صوت)

چهارشنبه در میدان فلسطین زاهدان چه اتفاقی افتاد؟ (ویدئو و صوت)
میدان امام علی را پشت سر می‌گذارم و به سمت میدان فلسطین می‌روم، جمعیت زنان و مردانی که آمده‌اند از دور نمایان است. نزدیک‌تر می‌روم و صدای شعارها واضح‌تر می‌شود.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، تجمع مردمی در حمایت از زنان و کودکان و مردم مظلوم فلسطین روز چهارشنبه در میدان فلسطین زاهدان برگزار شد. مردم شیعه و سنی در حمایت از مقاومت مردم فلسطین و محکوم کردن حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه فریاد می‌زدند: «ولایت‌فقیه اصل دین است، محور اتحاد مسلمین است»


از میدان امام علی علیه‌السلام به سمت میدان فلسطین می‌روم، جمعیت زنان و مردانی که آمده‌اند تا حمایتشان از مردم مظلوم فلسطین را اعلام کنند از دور نمایان است. نزدیک‌تر می‌روم. صدای شعارها واضح‌تر می‌شود. پرچم‌های فلسطین و شعارنوشته‌ها هم حرف برای گفتن دارند. مردم همه ماسک زده‌اند و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده‌اند.

 


بعد از اجرای عمار صمصامی به‌عنوان مجری برنامه، یکی از برادران اهل سنت در جایگاه قرار گرفت و شعارهایی را فریاد زد. به تبعیت از او فریاد مردم هم بلند شد: «آزادی فلسطین خواسته مسلمین است...مرگ بر اسرائیل...»

 

 

 


خانم برهان زهی معاون مدیرکل آموزش‌وپرورش، آقای یاسین بصیرانی نماینده دانش آموزان استان سیستان و بلوچستان در مجلس دانش‌آموزی و آقای حسنعلی نوری دبیر جبهه مردمی انقلاب از سخنرانان این تجمع بودند.


به میان جمعیت می‌روم تا صحبت مردم را بشنوم. در ادامه صوت این گفتگوها را می‌شنوید.

 

 

 


آمنه انصاری نسب خبرنگار اس.بی پرس در زاهدان
 

 

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha