خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10132
۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۰
مشاور رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور خبر داد؛

تحویل ۱۵۰۰ کلاس درس در سیستان و بلوچستان

تحویل ۱۵۰۰ کلاس درس در سیستان و بلوچستان
مشاور رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: یک هزار و ۵۰۰ کلاس درس درنقاط مختلف استان سیستان و بلوچستان تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

به گزارش اس.بی پرس،محمد عیدوزهی بیان کرد: در سال جاری یک هزار و ۵۰۰ کلاس درس در نقاط مختلف استان سیستان و بلوچستان از جمله شهرهای راسک، قصر قند، سرباز، مهرستان ودشتیاری به بهره برداری می‌رسد.

 

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته ۱۰۶۲ کلاس درس در سیستان و بلوچستان تحویل شده است، گفت: سیاست سازمان نوسازی مدارس بهره مندی نقاط فاقد پوشش تحصیلی است و تا کنون ۸۰ درصد مناطق از پوشش تحصیلی برخوردار شده‌اند.

 

مشاور رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور افزود: در تلاشیم تا کلیه پروژه‌های نیمه تمام استان سیستان و بلوچستان هرچه سریع‌تر تکمیل و به آموزش و پرورش تحویل شود.

 

وی تصریح کرد: برای اولین بار برای تجهیز هنرستان اعتبار در نظر گرفته شده که در سه ماهه دوم سال این پروژه عملیاتی می‌شود.

 

عیدوزهی از حذف مدارس سنگی در استان سیستان و بلوچستان خبرداد و گفت: در این راستا مدارس سنگی استان شناسایی و در جهت حذف آنها اقدام می‌شود.

 

وی بیان کرد: ۱۰۰ درصد پروژه‌های استان سیستان و بلوچستان عملیاتی شده و در سال گذشته رتبه دوم جذب خیران در کشور را این استان به خود اختصاص داده است.

 

مشاور رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور تصریح کرد: پیشنهاد شده تا مدارس یک کلاسه و دو کلاسه به خیرین واگذار شود و سازمان نوسازی برای پروژه‌های بزرگ مانند مجتمع‌های شبانه روزی اقدام کند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha

اخبار