خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10148
۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۹
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان؛

مطالبه شفافیت نوعی از امر به معروف و نهی از منکر است

 مطالبه شفافیت نوعی از امر به معروف و نهی از منکر است
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان گفت: مطالبه شفافیت از کاندیداهای شوراهای شهر ارتباط مستقیمی با فریضه امر به معروف و نهی از منکر دارد.

به گزارش اس.بی پرس، محسن اکبری بیان کرد: امر به معروف و نهی از منکر یک اصل مهم و سرنوشت ساز در برپایی و اداره حکومت اسلامی است و به تعبیر حضرت علی (ع) اگر این دو فریضه الهی ترک شوند اشرار بر مردم حاکم می‌شوند.

 

وی با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر ضامن اجرای قوانین اسلامی است، افزود: انتخاب صحیح و آگاهانه افراد در همه انتخابات‌ها به دور از هر گونه تعصبات قومی و قبیله‌ای یک ضرورت جدی و اجتناب ناپذیر است.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه حضور در انتخابات خودش یک معروف مهم است، ادامه داد: قطعاً حضور حداکثری و با بصیرت مردم در انتخابات موجب عزت نظام اسلامی به عنوان مهمترین معروف زمان می‌شود.

 

وی با تاکید بر اینکه مطالبه شفافیت و پاسخگویی منتخبین انتخابات یک وظیفه شرعی و دینی است، گفت: شوراهای شهر وظیفه مهمی را در مدیریت شهری برعهده دارند از همین رو مطالبه شفافیت از آنها موجب توسعه شهرها می‌شود.

 

اکبری بیان کرد: اگر کاندیداها برنامه‌ها، عملکرد و منابع درآمدی خود را به صورت شفاف به مردم اعلام کنند قطعاً مردم نیز به عنوان ناظر اصلی با بررسی برنامه و ظرفیت‌های آنها بهترین تصمیم را اتخاذ می‌کنند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha

اخبار