خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10150
۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۳
استاندار:

کاهش مدت اجرای طرح‌های عمرانی سیستان و بلوچستان ضروری است

 کاهش مدت اجرای طرح‌های عمرانی سیستان و بلوچستان ضروری است
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: یکی از کارهای خوب و ضروری در حوزه ساخت‌و سازها و کارهای عمرانی استان کاهش مدت اجرای پرژوهاست تا در بازه زمانی منطقی به پایان برسند.

به گزارش اس.بی پرس، احمدعلی موهبتی روز یکشنبه در جریان بازدید از ساختمان در حال ساخت صدا و سیما مرکز سیستان و بلوچستان بیان کرد: این ساختمان جدید صداو سیما تقریبا بیش‌از ۱۶ سال پیش شروع بکار شده و متاسفانه یک عقب‌ماندگی تاریخی در  تکمیلش دارد.

 

وی با بیان اینکه پارسال طبق توافق با صداو سیما حدود ۱۵ میلیارد تومان برای اتمام پروژه این مجموعه گذاشته شد که تخصیص آن کمتر بود و پیشرفت مورد انتظار فراهم نشد افزود: امسال یک عدد خوب دیگری برای تکمیل این مکان گذاشته شده البته این اعداد قطعا این ساختمان را تکمیل نمی‌کند زیرا این پروژه علاوه‌بر طراحی بسیار خوب و زیبا استانداردهای لازم در حوزه برنامه‌های این سازمان، استودیوهای شش گانه سیما و صدا را نیز داراست.

 

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه پروژه ساختمان صدا و سیما ۱۲ هزار مترمربع زیربنا دارد و در بهترین نقطه شهر در زمین بسیار خوب قرار گرفته است خاطرنشان کرد: بخش اداری این ساختمان که ۶ هزار متر بوده پیشرفت فیزیکی‌اش خوب است و به امید خدا امسال به بهره‌برداری می‌رسد البته باید تامین منابعی در این زمینه  انجام شود.

 

وی با تاکید بر اینکه امیدواریم با اعتبارات که امسال گذاشته می‌شود پروژه‌های نیمه‌کاره با قدمت بالا انجام شود اظهارداشت: سازمان صدا و سیما در سیستان و بلوچستان بخشی از فعالیت‌هایش درون مرزی است و برنامه‌های داخلی برای مردم استان فراهم می‌کند.

 

موهبتی بیان کرد: سازمان صدا و سیما باید با اقدامات برون‌مرزی تا عمق استراتژیک جمهوری اسلامی نفوذ داشته باشد زیرا پیوند فرهنگی مردمان این سرزمین با کشورهای همسایه می‌طلبد که این کار در استان انجام شود.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha