خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10167
۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۳
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی سیستان و بلوچستان:

برخورد قانونی با خبازان خارج‌کننده آرد یارانه‌ای انجام می‌شود

برخورد قانونی با خبازان خارج‌کننده آرد یارانه‌ای انجام می‌شود
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه باید آرد دولتی تخصیص‌یافته به نانوایی‌ها فقط برای پخت نان صرف شود گفت: با نانوایانی که آرد یارانه‌ای را از شبکه تولید نان خارج کنند برخورد قانونی انجام می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، غلامعلی گنجعلی با بیان اینکه آرد یارانه‌ای خارج از سیستم دولتی توزیع نمی‌شود و دستگاه‌های نظارتی تلاش دارند مانع از هرگونه تخلفی شوند اظهارداشت:در شهرستان‌ها نظارت حوزه گندم، آرد و نان بر عهده کارگروه شهرستانی بوده و باید نظارت کافی بر عملکرد نانوایی‌ها انجام شود.

 

وی با بیان  اینکه مراکز تولید آرد نیز باید کیفیت و استانداردهای لازم را رعایت کنند به آغاز فصل برداشت و خرید تضمینی گندم در شهرستان‌های خاش و تفتان اشاره کرد و افزود: نخستین محموله گندم مازاد بر نیاز در مرکز خرید خاش به مقدار ۱۸ هزارو ۹۱۰ کیلوگرم تحویل شد.

 

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه طی پیش‌بینی سازمان جهاد کشاورزی در سال زراعی جاری میزان گندم سطح زیرکشت در شهرستان خاش و تفتان پنج هزار تن بوده بیان کرد: علاوه‌بر مرکز خرید خاش در شهرستان تفتان نیز یک مرکز خرید مباشر برای این منظور پیش‌بینی شده‌ که کشاورزان منطقه می‌توانند محصولات خود را به این مراکز تحویل دهند.

 

وی با اشاره به اینکه تمامی مراکز خرید گندم در سیستان و بلوچستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آمادگی تحویل گندم مازاد بر نیاز کشاورزان را دارند خاطرنشان کرد: کشاورزان بدون هیچ‌گونه نگرانی محصولات خود را به مراکز تعیین‌شده تحویل و در اسرع وقت مبلغ وجه محصول خود را دریافت کنند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha