خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10179
۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۵:۲۴
قاضی‌زاده هاشمی:

سه مناظره زنده تلویزیونی برای نامزدهای ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود

سه مناظره زنده تلویزیونی برای نامزدهای ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود
عضو کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری از برنامه‌ریزی برای برگزاری سه مناظره زنده تلویزیونی با حضور نامزدهای این انتخابات خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سید احسان قاضی زاده هاشمی عضو کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری از برنامه‌ریزی برای برگزاری سه مناظره زنده تلویزیونی با حضور نامزدهای این انتخابات در روزهای آینده خبر داد.

 

احسان قاضی زاده هاشمی با اشاره به مراسم قرعه کشی برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری که امشب یا فردا شب در رسانه ملی برگزار می‌شود، افزود: جدول پخش مناظره‌های تلویزیونی پس از مراسم قرعه کشی اعلام خواهد شد.

 

وی گفت: هر یک از مناظره‌های سه‌گانه تلویزیونی حداقل سه ساعت برگزار می‌شود و چنانچه هر یک از نامزدها موضوعاتی را خلاف قانون انتخابات بیان کنند به نامزدهای دیگر فرصت اضافی داده خواهد شد و ممکن است زمان مناظره از سه ساعت هم بیشتر شود که این به تشخیص کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری است.

 

قاضی زاده هاشمی همچنین از برنامه‌ریزی برای برگزاری حداقل سه مناظره رادیویی برای نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و افزود: محور اصلی این مناظره‌ها، موضوعات اقتصادی و زمان آن چهار ساعت است.

 

عضو کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری همچنین گفت: برای هر یک از نامزدهای ریاست جمهوری نیز پخش دو مستند تلویزیونی ۳۰ دقیقه‌ای در نظر گرفته شده است که زمان پخش آن پس از مراسم قرعه کشی برنامه‌های تبلیغاتی تعیین و اعلام خواهد شد.

 

وی افزود: پیش از این بعضی پیشنهادها وجود داشت که مستند تلویزیونی برای نامزدها نداشته باشیم، اما کمیسیون بررسی تبلیغات ریاست جمهوری تصویب کرد که هر یک از نامزدها دو مستند تبلیغی داشته باشند.

 

قاضی زاده هاشمی گفت: پخش مستندها به گونه‌ای است که ابتدا مستند نخست همه نامزدها پخش می‌شود و پس از آن مستندهای دوم پخش خواهد شد و این گونه نیست که پخش دو مستند هر یک از نامزدها توالی داشته باشد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

امیرعبداللهیان در توییتر مطرح کرد؛

ایران همواره به احترام پاسخ متقابل می‌دهد

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل