خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10186
۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۹:۴۳

سگ وحشی صورت دختر زابلی را درید/ شهردار و فرماندار یک‌لحظه خود را جای پدر این دختر بگذارند (عکس)

سگ وحشی صورت دختر زابلی را درید/ شهردار و فرماندار یک‌لحظه خود را جای پدر این دختر بگذارند (عکس)
دختری که دو شب پیش با خانواده‌اش به پارک ملت زابل رفته بود، موردحمله یک سگ ولگرد وحشی قرار گرفت و به‌شدت از ناحیه صورت آسیب دید؛ پدرش می‌گوید بخشی از صورت او کنده‌شده است.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، پدری دیشب با سرویس صدای مردم (09021766116) تماس گرفت و درحالی‌که صدایش از خشم، ناامیدی و درد می‌لرزید، گفت:

 

«به‌اتفاق خانواده داخل پارک ملت زابل در کنار مزار شهدای گمنام بودیم. سه تا دختربچه باهم بازی می‌کردند که در عرض چند ثانیه یک سگ ولگرد وحشی به دخترم حمله کرد.
دخترم به‌شدت از ناحیه صورت آسیب‌دیده و بخشی از صورتش کنده‌شده است. پزشکان می‌گویند باید همچنان بستری بماند تا تأثیرات بزاق سگ و همین‌طور بیماری هاری بررسی شود.
چنین اتفاقی هم پیش‌ازاین در پارک ملت افتاده بود و شاید اگر همان زمان آن ماجرا را رسانه‌ای می‌کردند الآن چنین بلایی سر دختر من نمی‌آمد.»

 

خبرنگار اس.بی پرس بارها حضور سگ‌های ولگرد را در پارک ملت مشاهده کرده و آنچه عیان است شهردار و فرماندار زابل هیچ برنامه‌ای برای جمع‌آوری این موجودات خطرناک ندارد.


کاش آقای شهردار و فرماندار یک‌لحظه خودشان را جای این پدر می‌گذاشتند تا حال پدرش را بهتر درک می‌کردند و این‌قدر برای یک تصمیم ساده، دست‌دست نمی‌کردند.

 

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha