خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10187
۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۲۰:۱۵
کارشناس گروه‌های آموزشی متوسط اول و دوم زابل در گفتگو با اس.بی پرس؛

معلمان زابل نیز از وضعیت اینترنت رنج می‌برند/ پیش‌بینی می‌شود میزان قبولی دانش‌آموزان همچون سال گذشته باشد

معلمان زابل نیز از وضعیت اینترنت رنج می‌برند/ پیش‌بینی می‌شود میزان قبولی دانش‌آموزان همچون سال گذشته باشد
عباس آذرپویه کارشناس گروه‌های آموزشی متوسطه اول و دوم در زابل گفت: باتوجه به برگزاری کلاس‌های کمک‌آموزشی در قالب طرح انفاق علمی پیش‌بینی می‌شود درصد قبولی دانش آموزان در امتحانات نهایی همچون سال گذشته باشد.

عباس آذرپویه کارشناس گروه‌های آموزشی متوسطه اول و دوم اداره آموزش‌وپرورش زابل در گفت‌و‌گو با خبرنگار اس.بی پرس، گفت: طرح انفاق علمی یکی از کارهای جهادی آموزش‌وپرورش شهرستان زابل است که در جهت ارائه آموزش‌ها به دانش‌آموزان و جبران عقب‌افتادگی‌های تحصیلی در حال اجرا است.

 

وی افزود: برخی خانواده‌ها اجازه حضور فرزندان خود در کلاس‌های حضوری را نمی‌دهند و با توجه به نبود سالن مناسب برای برگزاری کلاس‌ها در شرایط ویژه کرونا اگر آموزش‌وپرورش زابل سالنی مجزا و متناسب داشته باشد امکان برگزاری هر چه‌بهتر نیز وجود خواهد داشت.

 

آذرپویه در پاسخ به مطالبه دانش‌آموزان که از آموزش مجازی ناراضی بودند گفت: آموزش با روش مجازی اولین تجربه بسیاری از معلمان بوده است و البته ما وجود کاستی‌ها را نفی نمی‌کنیم اما همچنان در تلاش هستیم تا با آموزش دادن دبیران نحوه آموزش مجازی را بهبود بخشیم.

 

کارشناس گروه‌های آموزشی متوسطه با اشاره به تأثیر مثبت کلاس‌های حضوری که در حال برگزاری است، گفت: پیش‌بینی می‌شود با توجه به برگزاری این کلاس‌های آموزشی که هم‌زمان با امتحانات در حال برگزاری است، میزان قبولی دانش آموزان به‌اندازه سال گذشته باشد.

 

آذر پویه گفت: معلمان نیز از مشکلات اینترنتی رنج می‌برند و معضل بارگذاری فایل‌های آموزشی یکی از دغدغه‌های اصلی آن‌ها طی دوره آموزش مجازی بوده است که سعی کرده‌ایم این مشکل را به حداقل برسانیم اما این موضوع نیاز به پیگیری بیشتر توسط مقامات مربوطه دارد.

 


گزارش از فاطمه شیرزایی خبرنگار اس.بی پرس در زابل

 

انتهای پیام/#
 

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha
فرزانه آذربویه
[1400/03/07 - 13:44]
سلام وقت به خیر،
یکی از عواملی که آموزش مجازی را با مشکل رو به رو می کند برنامه هایی است که آموزش معلمان در آن صورت می گیرد این مورد انگیزه معلمان و دانش آموزان را نسبت به تحصیل کاهش میدهد بنابراین بهبود این برنامه ها با مطالبه معلمان عزیز و دانش آموزان میسر می شود.