خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10201
۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۷

کشف محموله‌های میلیاردی کالا و سوخت قاچاق در سیستان و بلوچستان

کشف محموله‌های میلیاردی کالا و سوخت قاچاق در سیستان و بلوچستان
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف کالا و سوخت قاچاق به ارزش ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال توسط ماموران پلیس استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مردم سیستان و بلوچستان (اس.بی پرس)، سردار احمد طاهری در این باره اظهار داشت: روز گذشته در راستای طرح مقابله با قاچاق کالا و ارز و همچنین حمایت از تولید داخلی و ملی، ماموران پلیس استان سیستان و بلوچستان سه عملیات جداگانه در شهرستان‌های خاش چابهار و نیمروز داشتند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: ماموران پلیس استان در این عملیات‌ها موفق به کشف 20 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل، 15 تن شیر خشک قاچاق و یک دستگاه تریلی چادری خارجی و قاچاق که متصل به کامیون کشنده بود، مجموعا به ارزش 11 میلیارد و 500 میلیون ریال شدند.

وی با اشاره به اینکه در این رابطه سه فرد متخلف شناسایی و به مراجع قضائی معرفی شدند، گفت: مبارزه با قاچاق کالا اقدامی برای حفظ و استقرار امنیت در کشور است و از مردم انتظار داریم برای حمایت از تولید ملی و اشتغال جوانان جامعه در مبارزه با قاچاق کالا و ارز با نیروی انتظامی همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخبار را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

 

 

منبع : tasnimnews.com

نظرات شما

capcha