خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10204
۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۲:۰۸

۲ مرکز متخلف رمز ارز در شهر زاهدان شناسایی شد

۲ مرکز متخلف رمز ارز در شهر زاهدان شناسایی شد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: ۲ مرکز متخلف تولید رمز ارز مجاز در بازرسی دادیار حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب و مدیران برق ناحیه یک و ۲ در شهرک صنعتی زاهدان کشف و پلمب شد.

به گزارش خبرگزاری مردم سیستان و بلوچستان (اس.بی پرس)، خلیل عوض زاده روز یکشنبه در این باره اظهارداشت: ۳۰ تیم توزیع نیروی برق با یک اقدام عملیاتی و به صورت سرزده از تمامی مراکز تولیدی و صنعتی فعال و غیر فعال شهرک صنعتی زاهدان بازدید کردند.

وی بیان کرد: کشف و ضبط مراکز رمز ارز غیر مجاز و رصد غیر فعال بودن مراکز مجاز تولید رمز ارز، از جمله اهداف مهم این بازرسی بود.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با توجه به دستور رییس جمهوری نسبت به قطع تمامی مراکز مجاز رمز ارز تا پایان شهریور ماه، ۲ مرکز متخلف تولید رمز ارز مجاز پلمب شد.

وی از مردم سیستان وبلوچستان خواست تا با معرفی مراکز غیر مجاز رمز ارز در پایداری شبکه برق خانگی و مراکز درمانی همراهی کنند.

عوض زاده خاطرنشان کرد: همچنین شهروندان می‌توانند با معرفی مراکز رمز ارز غیر مجاز طبق دستورالعمل تا سقف ۲۰ میلیون تومان از پاداش در نظر گرفته شده در این بخش بهره‌مند شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق استان سیستان و بلوچستان، تاکنون بیش از ۴۸۰ دستگاه ماینر از ۲۲ مرکز غیر مجاز استخراج رمز ارز در سطح استان کشف و ضبط شده است.

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha