خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10226
۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۵:۵۴
برگزار می‌شود

رقابت‌های استارت‌آپ ویژه دانشجویان دانشگاه‌های زاهدان

رقابت‌های استارت‌آپ ویژه دانشجویان دانشگاه‌های زاهدان
مسوول بسیج دانشجویی دانشکده فنی شهید باهنر زاهدان گفت: رقابت‌های استارت‌آپ با موضوع فناوری‌های روز دنیا ویژه دانشجویان دانشگاه‌های زاهدان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مردم سیستان و بلوچستان (اس.بی پرس)، ابوالفضل امیریان روز سه‌شنبه با اشاره به اینکه رقابت میان تیم‌های ایده‌پردازی خواهران و برادران به تفکیک شکل خواهد گرفت، اظهار داشت: در چارچوب این برنامه یک دوره آموزشی ۲ روزه به صورت مجازی با حضور اساتیدی از پارک علم و فناوری و دانشگاه تدارک دیده شده است تا دانشجویان با روند رسیدن به ایده آشنا شوند.

وی افزود: هدف از برگزاری این رویداد آشنایی با الفبای کارآفرینی متناسب با مسائل سیستان و بلوچستان گسترش شکل‌گیری کار تیمی و گروهی، شناسایی وتوانمندسازی دانشجویان علاقه‌مند و ایجاد کسب‌وکارهای نو است.

مسوول بسیج دانشجویی دانشکده فنی شهید باهنر زاهدان بر تعامل با انجمن‌های علمی و دیگر ارکان مرتبط با حوزه پژوهش و فناوری تأکید و خاطرنشان کرد: استفاده از توان و ظرفیت‌های موجود در دانشگاه‌ها در حل مسائل بسیار راهگشا و موثر خواهد بود.

وی اظهارداشت: بانک کارآفرین، پارک علم و فناوری و دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای از ایده‌های برتر این رویداد تا مرحله رسیدن به محصول و تجاری‌سازی حمایت خواهند کرد.

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد