خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10235
۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۱:۲۶
قطعی‌۸ ساعته برق در بنجار/

وقتی برنامه خاموشی برق،‌ چراغ یک بی‌برنامگی چندین ساله را روشن می‌کند! (ویدئو)

وقتی برنامه خاموشی برق،‌ چراغ یک بی‌برنامگی چندین ساله را روشن می‌کند! (ویدئو)
برنامه خاموشی برق، چراغ بی‌برنامگی چندین ساله در کشور را روشن کرد، این اتفاق شاید برای پایتخت‌نشینان بیشتر از دو روز به درازا نکشید، اما در شهرهای سیستان و بلوچستان به‌خصوص بنجار همچنان خاموشی‌ها ادامه دارد و در مواقعی قطعی برق به 8 ساعت می‌رسد.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری مردم سیستان و بلوچستان (اس.بی پرس)، امروز برنامه قطعی برق در شهر بنجار از ساعت ۱۲ الی ۱۴ طبق روالِ روزهای گذشته اجرا شد اما این‌بار چالش دیگری نیز پس از این قطعی اتفاق افتاد.

 

مردم می‌گویند کاهش ولتاژ برق بسیاری از اهالی مسیر بنجار به شهرک آقایی را به خاموشی اجباری وسایل برقی وادار نمود و این موضوع تا ساعت ۹ شب ادامه داشت.

 

نورا، یکی از اهالی این محل در گفتگو با خبرنگار اس.بی پرس گفت: ترانسی که برای این مسیر قرار داده شده است متعلق به چند دهه قبل است و باتوجه به افزایش خانوارهای این محل، حالا چندین سال است که با مشکل کاهش ولتاژ برق و قطعی‌های مکرر برق مواجه هستیم. 

 

گفتنی‌است پیگیری چندین ساله اهالی این مسیر تنها به رفع سطحی مشکل منجر شده است و البته از خسارت‌هایِ برنامه‌ی قطعی برق که بگذریم، رفع مشکلات کهنه‌ی مردم، نیازمند تیماری فوری‌تر است.

 


گزارش از فاطمه شیرزایی و زهرا گلیج خبرنگاران اس.بی پرس


download

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha