خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10238
۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۱:۴۴
با توجه به افزایش دما

ساعت کاری ادارات سیستان و بلوچستان کاهش یافت

ساعت کاری ادارات سیستان و بلوچستان کاهش یافت
براساس تصمیم‌گیری‌های انجام شده از سوی ستاد مدیریت بحران سیستان و بلوچستان با توجه به افزایش دما ساعات کار ادارات در شهرستان‌های ایرانشهر، بمپور، دلگان، سرباز، راسک، قصرقند، نیکشهر، فنوج، دشتیاری، کنارک، چابهار، زابل، هیرمند، زهک، نیمروز و هامون کاهش یافت.

به گزارش خبرگزاری مردم سیستان و بلوچستان (اس.بی پرس) به نقل از روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، بنابر تصمیم ستاد مدیریت بحران استان با توجه به افزایش دما در شهرستان‌های ایرانشهر، بمپور، دلگان، سرباز، راسک، قصرقند، نیکشهر، فنوج، دشتیاری، کنارک، چابهار، زابل، هیرمند، زهک، نیمروز و هامون، به جهت کنترل مصرف انرژی برق و افزایش سطح آسایش شهروندان، ساعت پایان کار تمامی ادارات و نهادها طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ دوازدهم و سیزدهم خرداد ساعت ۱۰ صبح اعلام می‌شود.

لازم به توضیح است ساعت کار بیمارستان‌ها، مراکز درمانی، امدادرسانی و شرکت‌های خدمات‌رسان اعم از آتش‌نشانی، اتفاقات آب، برق و گاز و موارد مشابه و همچنین بانک‌ها، تابع مقررات و سیاست‌های داخلی تعیین شده توسط ستاد مرکزی است.

همچنین ساعت برگزاری امتحانات حضوری دانش‌آموزان در پایه‌های تحصیلی مربوطه طبق برنامه اعلام شده از سوی آموزش وپرورش بدون تغییر برگزار می‌شود.

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha