خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10244
۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۲:۳۲
فرماندار زهک در گفتگو با خبرنگار اس.بی پرس مطرح کرد:

۱۷۹ کاندیدای شهری و روستایی در شهرستان زهک/ ۸۹ شعبه و 1000 نفر اجرای انتخابات را بر عهده دارند/ مردم با حضور حداکثری توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کنند

۱۷۹ کاندیدای شهری و روستایی در شهرستان زهک/ ۸۹ شعبه و 1000 نفر اجرای انتخابات را بر عهده دارند/ مردم با حضور حداکثری توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کنند
فرماندار زهک با تأکید بر تلاش همیشگی دشمنان نظام برای ناامید کردن مردم و برگزاری انتخابات با کمترین میزان مشارکت، تصریح کرد: آن‌ها تلاش دارند مردم را از نظام و انقلاب دلسرد کنند ولی مردم با حضور پرشور توطئه‌های آنان را نقش بر آب خواهند کرد.

غلامرضا اربابی فرماندار شهرستان زهک به خبرنگار اس.بی پرس گفت: تمام تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات ۲۸ خردادماه در شهرستان زهک مهیا شده است.

وی انتخابات را یک حماسه بزرگ سیاسی دانست و خاطرنشان کرد: با مشارکت گسترده مردم قطعاً فضای سیاسی و بانشاطی را در این دوره از انتخابات شاهد خواهیم بود.

مهندس اربابی گفت: تمام مکان‌ها و نقاطی که شعب انتخابات در آن مستقر خواهند شد مشخص‌شده و به مردم اطمینان خاطر می‌دهیم که قطعاً انتخابات خوب و در کمال آرامش و امنیتی را خواهیم داشت.

فرماندار شهرستان زهک تصریح کرد: دستورالعمل‌ها و نحوه چگونگی فعالیت ستادهای انتخاباتی در شرایط کرونا به ستاد انتخاباتی کاندیداها اعلام‌شده است.

 اربابی افزود: تعداد کاندیداهای شهری و روستایی شهرستان زهک ۱۷۹ نفر هستند که در ۸۹ شعبه کار اخذ آرا انجام می‌شود و درمجموع ١٠٠٠ نفر کار اجرا، نظارت و مشارکت در انتخابات را بر عهده دارند.

 اربابی تصریح: تمام تمهیدات اجرایی برای هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن انتخابات برنامه‌ریزی‌شده است و تمامی امکانات و شرایط با در نظر گرفتن تمام پروتکل‌های بهداشتی طبق مصوبات ستاد انتخابات کشور اجرا خواهد شد.

فرماندار زهک در پایان، بر مشارکت هرچه بهتر مردم در انتخابات تأکید کرد و از مردم خواست با حضور حداکثری خود در پای صندوق آرا در سرنوشت کشور خود شرکت کنند و نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب و ناامیدشان کنند.

 


زهرا ابراهیمی کوهی خبرنگار اس.بی پرس در زهک

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha