خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10247
۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۲۰:۳۰
امام‌جمعه شهرستان زهک مطرح کرد:

به تفکری مثل تفکر حاج قاسم و حزب‌الله الهی رأی دهید نه تفکری مثل تفکر حسن روحانی

به تفکری مثل تفکر حاج قاسم و حزب‌الله الهی رأی دهید نه تفکری مثل تفکر حسن روحانی
امام‌جمعه شهرستان زهک بابیان اینکه حضور حداکثری باعث اقتدار و استقلال نظام در جنبه‌های مختلف است و مشارکت حضور حداکثری باعث ناامیدی دشمنان است، تصریح کرد: به کسی رأی دهیم که نمره ۲۰ از شورای نگهبان گرفته نه اینکه به‌زور نمره ١٠ را کسب کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری مردم سیستان و بلوچستان (اس.بی پرس)، نماز عبادی سیایی جمعه شهرستان زهک به امامت حجت‌الاسلام‌والمسلمین پوراندخت اقامه گردید.


امام‌جمعه زهک با درود و سلام به روح امام راحل معماری انقلاب اسلامی تسلیت سالروز رحلت جان‌گداز ایشان گفت: زمانی که تمام بلندگوهای شرق و غرب و حمال آن‌ها در سراسر عالم اعلام کردند که دین خلاف مدرنیته و دین مساوی است با عقب‌ماندگی ایشان به تمام انسان‌ها فهماند که دین عین مدرنیته است و دین برای انسان‌ها برنامه دارد.


امام‌جمعه زهک افزود: امام بزرگوار ارزش‌های الهی و انسانی را در عالم محقق و اجرا کرد ایشان با اعتماد و تکیه بر خدا و مردم و ظرفیتی که در خودشان دید حماسه آفریدند و انسان‌های خفته را بیدار کرد و یک حرکت عظیمی در کل عالم اتفاق افتاد.


حجت‌الاسلام پوراندخت اظهار کرد: امروز گروهی سعی دارند که مردم را از انقلاب و نظام ناامید کنند اما می‌بینیم که مردم با تمام وجود پا به‌پای انقلاب در تمام صحنه‌ها ایستاده‌اند بلکه مردم از مدیران نالایق و فشل و بی‌خاصیت ناامید شدند مردم از بی مدیریتی خسته شده‌، از وعده‌های دروغ ناامید هستند امروز مردم از امام ناامید نیستند امام را دوست دارند و آرمان‌های ایشان را با تمام وجود پذیرفته‌اند و پایبند هستند از دروغ‌گوها که به اسم امام و انقلاب دنبال عوام‌فریبی هستند خسته شدند.


امام‌جمعه زهک با اشاره به اتفاقات خاورمیانه گفت: خوشبختانه در منطقه اتفاقات خوبی رخ داد و در حال رخ دادن است سناریوی یک رژیم غاصب در حال فروپاشی و شکست است و به‌زودی ترد خواهد شد و به زباله‌دان تاریخ می‌پیوندد، سقوط نتانیاهو به این معناست که برنامه نیست که برنامه‌های آن نسبت به ما تغییر کرده است، رفتن نتانیاهو امیدبخش باعث زوال، سقوط و نابودی رژیم صهیونیستی است.


ایشان در ادامه به حرکت نفت‌کش‌های ایرانی به سمت ونزوئلا باوجود همه کارشکنی‌های آمریکا اشاره کرد و افزود: حرکت این نفت‌کش‌ها علیرغم همه تهدیدها به سمت ونزوئلا اتفاق افتاد و آمریکا هیچ غلطی نتوانستند در این خصوص بکند.

 

امام‌جمعه زهک در خصوص موضوع انتخابات و اهمیت حضور مردم گفت: باید در انتخاب خود به ملاک‌ها و معیارهایی توجه کنیم:

اولاً: اینکه سعی کنیم حضور حداکثری در انتخابات داشته باشیم چون حضور حداکثری باعث اقتدار و استقلال نظام در جنبه‌های مختلف است و مشارکت حضور حداکثری باعث ناامیدی دشمنان است.

دوماً: سعی کنیم یک انتخاب اصلح داشته باشیم در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری هیچ‌وقت نمی‌توان گفت چون این شخص فامیل و از حزب ما است به او رأی دهیم، در این خصوص فردای قیامت باید جواب بدهیم باید به اصلح رأی دهیم حتی اگر فامیل و جناح شما نباشد.

 

وی افزود: در بحث رأی دادن اولین چیزی که باید مدنظر قرار گیرد تقویت و تعهد است باید یک انسان باایمان و خداشناس را انتخاب کنیم چون انسان خدانشناس و بی‌تقوا کشور را به مناقصه می‌گذارد مثل این چند سالی که گذشت منافع ملی عزت ملی زیر سؤال می‌رود.


پوراندخت گفت: دنبال یک شخص عدالت‌خواه باشید به دولتی حزب‌اللهی و جوان مثل تفکر حاج قاسم انتخاب کنید که مردمی باشد خسته نشود و برای مردم کار کند به بازیگران و رنگ‌آمیزیان رأی ندهیم به سابقه افراد نگاه کنیم.


امام‌جمعه زهک ادامه داد: ما باید به کسی رأی دهیم که نمره ۲۰ از شورای نگهبان گرفته نه اینکه به‌زور نمره ١٠ را کسب کرده است.


پوراندخت با اشاره به تقوا که دومین شاخصه نامزد انتخابی است گفت: افراد بی‌تقوا دنبال گاز گرفتن بقیه هستند و دیگران را تخریب می‌کند لذا کسانی که زبان تند دارند قطعاً بی‌تقوا هستند و فرافکنی، عوام‌فریبی می‌کنند دوقطبی سازی می‌کنند.

 

به تفکری مثل تفکر حاج قاسم و حزب‌الله الهی رأی دهید

به کسی که عدالت محور باشد هرکجا فساد است مبارزه کند به ظرفیت‌ها و توان داخلی و جوانان اعتماد کند به کسی که به مردم ایمان داشته باشد و نگاهش به داخل کشور باشد و روحیه آن روحیه جهادی و تفکر انقلابی باشد رأی دهید اگر روحیه لیبرالی و غرب‌گرایی و کاسه‌لیسی داشته باشد به‌جایی نمی‌رسیم به کسی که روحیه اشرافی و جا طلبی نداشته باشد رأی بدهید به تفکری مثل تفکر حسن روحانی رأی ندهیم.

 

امام‌جمعه زهک در پایان از مردم خواست یک انتخاب خوب و انقلابی داشته باشند که باعث عزت و سرافرازی کشور در کل عالم شود.
 

 

زهرا ابراهیمی کوهی خبرنگار اس.بی پرس در زهک

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha