خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10248
۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۲۲:۰۵

مشکلات بهداشت و درمان سیستان از نگاه مردم‌/نمایندگان سیستان وبلوچستان برای توسعه‌‌ی تمام استان متحد شوند (ویدئو و تصاویر)

مشکلات بهداشت و درمان سیستان از نگاه مردم‌/نمایندگان سیستان وبلوچستان برای توسعه‌‌ی تمام استان متحد شوند (ویدئو و تصاویر)
دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور گفت: از مشکلات حوزه‌ بهداشت و درمان شهرهای سیستان و بلوچستان بی‌خبر نیستم و آنچه در حوزه مسئولیت من است و مردم و رسانه‌ها از من خواسته‌اند را از مسئول مربوطه پیگیری کرده‌‌ام و این روال همچنان ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، دکتر حسینعلی شهریاری، دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، روز گذشته به دعوت مطالبه‌گران شمال استان لبیک گفته و وارد زابل شد.

 


حسینعلی شهریاری صبح امروز در نشست صمیمانه با جمعی از مطالبه‌گران و خبرنگاران شهر زابل به بررسی مطالبات مردم و کادر درمان شمال استان سیستان وبلوچستان پرداخت.


دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور در حاشیه این نشست در پاسخ به مطالبات مطرح شده توسط خبرنگار اس.بی پرس، گفت: از مشکلات حوزه‌ بهداشت و درمان سایر شهرهای سیستان و بلوچستان بی‌خبر نیستم و آنچه در حوزه مسئولیت من است و مردم و رسانه‌ها از من خواسته‌اند را از مسئول مربوطه پیگیری کرده‌‌ام و این روال همچنان ادامه خواهد داشت.

 

بازدید رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از خیریه الزهرای زابل

 

 


بیشتر بخوانید:

مشکلات بیمارستان تأمین اجتماعی و بیمارستان خیریه سیستان حل می‌شود

 

نمایندگان سیستان وبلوچستان برای توسعه‌‌ی تمام استان متحد شوند

علی‌ملایی یکی از فعالین اجتماعی شهر زابل که پیگیری جدی جهت دعوت رئیس کمیسیون بهداشت و درمان به زابل داشته است در گفتگو با خبرنگار اس.بی پرس گفت: مشکلات استان تا زمانی که اتحاد نباشد قابل حل نخواهد بود و فعالین اجتماعی، رسانه‌ها، مسئولین و نمایندگان استان باید هماهنگ باهم در جهت رشد و توسعه قدم بردارند.


ملایی اظهار داشت: متاسفانه بسیاری از مسئولان تصور می‌کنند فعالین اجتماعی در فضای مجازی همواره قصد تخریب آن‌ها را دارند در صورتی که هدف ما نیز بیان مشکلات در جهت رفع آن است و اگر پاسخ مطالبات ما را بدهند ما نیز منتشر خواهیم کرد.


این فعال اجتماعی با اشاره به لزوم نگاه متحدانه نمایندگان برای رشد همه جانبه استان گفت: متاسفانه دیده شده است که هر نماینده گمان می‌کند تنها باید به دنبال پیشرفت شهر حوزه انتخابیه خودش باشد در صورتی که اگر تعامل نمایندگان با یکدیگر بیشتر باشد و یکصدا برای کل استان تلاش کنند قطعا خیلی زودتر شاهد تحول‌های چشم‌گیر خواهیم بود.

 ملایی در پایان گفت: از نمایندگان شهر زابل درخواست می‌کنم همانطور که نمایندگان تهران را به سیستان وبلوچستان آوردید نمایندگان سایر شهرهای استان را نیز به شهر‌های شمالی استان دعوت کنید تا برای یکبار هم شده طعم و تاثیرات مثبت اتحاد برای حل معضلات کل استان نمایان شود.


گزارش از فاطمه شیرزایی و زهرا ابراهیمی کوهی

 


download

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha