خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10249
۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۸:۵۵
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان:

۲۰میلیون جایزه برای معرفی مراکز غیرمجاز رمز ارز

۲۰میلیون جایزه برای معرفی مراکز غیرمجاز رمز ارز
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: هم استانی‌های عزیز می‌توانند با معرفی مراکز رمز ارز غیرمجاز طبق دستورالعمل تا سقف ۲۰ میلیون تومان از پاداش در نظر گرفته شده در این بخش بهره‌مند شوند.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، مجید رضوانی اظهارداشت: تاکنون بیش‌از ۴۸۰ دستگاه ماینر از ۲۲ مرکز غیر مجاز استخراج رمز ارز در سطح سیستان و بلوچستان کشف و ضبط شده است.

وی ادامه داد: شب گذشته با تلاش نیروهای امور توزیع برق ناحیه یک و دو زاهدان و با همکاری دادیار حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب و پرسنل انتظامی این شهر جند روز گذشته ۶ دستگاه تولید رمز ارز غیرمجاز در زاهدان کشف شد.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اولویت تامین برق منازل و مراکز درمانی، کشف و ضبط مراکز تولید رمز ارز از برنامه‌های مهم شرکت توزیع نیروی برق استان است.

وی اظهارداشت: هم استانی‌های عزیز می‌توانند با معرفی مراکز غیر مجاز رمز ارز، در پایداری شبکه برق خانگی و مراکز درمانی همراهی کنند.

به گزارش ایرنا هر دستگاه ماینر معادل ۲.۵ کیلووات ساعت برق یعنی معادل یک دستگاه کولر گازی ۲۴ هزار مصرف برق دارد که این مهم فشار بسیار زیادی را به شبکه تحمیل و زمینه آسیب جدی به تجهیزات شبکه و لوازم برقی شهروندان را فراهم خواهد کرد.

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

امیرعبداللهیان در توییتر مطرح کرد؛

ایران همواره به احترام پاسخ متقابل می‌دهد

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل