خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10250
۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۹:۳۷

جاده مرگ سیستان و بلوچستان باز قربانی گرفت/ دولت روحانی روزی 4 متر جاده می ساخت این فاجعه رخ نمی داد

جاده مرگ سیستان و بلوچستان باز قربانی گرفت/ دولت روحانی روزی 4 متر جاده می ساخت این فاجعه رخ نمی داد
برخورد یک دستگاه کامیون با یک دستگاه پژو تاکسی در محور زاهدان به زابل ۷ کشته و ۲ مجروح برجا گذاشت این درحالی است که بارها درباره جاده مرگ استان و قربانیانی که هرباره می گیرد تذکر داده شده و اگر همین دولت روحانی روزی 4 متر از این محور را می ساخت الان این فاجعه رخ نداده بود.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، سرپرست پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان روز جمعه، از برخورد یک دستگاه کامیون با یک دستگاه پژو تاکسی در محور زاهدان به زابل خبر داد که متاسفانه ۷ کشته و ۲ مجروح برجای گذاشت.

 

سرهنگ مهدی خمر اظهار داشت:  این حادثه امروز در کیلومتر ۱۰۰ محور زابل به زاهدان رخ داد.

 

وی علت بروز این حادثه را عدم رعایت حق تقدم از سوی راننده کامیون عنوان کرد و افزود: دو سرنشین کامیون نیز در این حادثه مجروح و به مراکز درمانی منتقل شدند.

 

سرپرست پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان گفت: در این حادثه راننده تاکسی بین شهری نیز به دلیل عدم رعایت سرنشینان سبب فوت هفت نفر شد.

 

سرهنگ‌خمر تاکید کرد: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از بروز حوادث دردناک اینچنینی جلوگیری می کند.

 

روند احداث کند جاده دو بانده زابل به زاهدان به بیش از یک دهه رسیده است. همین امر باعث شده تا خودروهای متعددی در این مسیر دچاره سانحه شوند و خانواده های بیشماری عزا دار عزیزانشان. دولت تدبیر امید که اکنون بیش از 2600 روز از عمرش می گذرد اگر روزی سه، چهار کیلومتر از این جاده را می ساخت الان در کیلومتر 100 این محور حداقل شاهد سانحه اخیر در روز جمعه نبودیم و این همه خانواده داغدار عزیزانشان نمی شدند. 

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha