خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10266
۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۲۶

ماجرای قبض‌‌آب‌های  نجومی در نیمروز چه بود؟ / وقتی آبرسانی، قطره‌ایی انجام می‌شود و قبضش نجومی صادر می‌شود! (ویدئو)

ماجرای قبض‌‌آب‌های  نجومی در نیمروز چه بود؟ / وقتی آبرسانی، قطره‌ایی انجام می‌شود و قبضش نجومی صادر می‌شود! (ویدئو)
مردم روستای سه‌قلعه نیمروز با ارسال تصاویری به سرویس صدای مردم اس.بی پرس، از قبض‌های نجومی آب، نسبت به این موضوع اعتراض و درخواست پیگیری داشتند.

در پی ارسال تصاویری از قبض‌های نجومی آب در نیمروز به سرویس صدای مردم خبرگزاری مردم سیستان و بلوچستان (اس.بی پرس)، خبرنگار ما به سراغ مردم، دهیار و رئیس شورای روستا رفت تا جزئیات بیشتری را جویا شود.

 

پیرزاده دهیار روستا گفت: برای بررسی این موضوع، جلسات مختلفی با مسئولان داشتیم و قرار شده است ماموران آب مجدد کنتورها را بررسی و با قبض‌ها مطابقت دهند تا اگر خطایی صورت گرفته باشد اصلاح شود.


صالحی‌فر رئیس شورای روستای سه‌قلعه نیز می‌گوید: مسئولان هرچند قول پیگیری و حل مشکل را داده‌اند اما نحوه پاسخگویی آنها به گونه‌ایی است که انگار مردم را درک نمی‌کنند.


صالحی فر تصریح کرد: رئیس آب‌وفاضلاب نیمروز می‌گوید آب آشامیدنی است و برای دام نیست انگار نمی‌داند مردم اینجا شغل دیگری ندارند، هرچند دام آن‌ها شاید ۲۰ لیتر هم آب مصرف نکند.

 

گفته می‌شود طی جلسات مختلف قرار شده است تا دو هفته آینده با خرید پمپ، مشکل آب روستاهای مرکزی حل شود و همینطور تا پایان سال، خط لوله آب جدید نیمروز تکمیل شود.


حال باید دید بررسی مجدد ماموران آب و فاضلاب نیمروز در خصوص قبض‌های نجومی به چه نتیجه‌ایی خواهد رسید.

 


گزارش از فاطمه شیرزایی و زهرا گلیج


download

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha