خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10276
۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۵۵
انتخاب رئیس‌جمهور آینده حق من شهروند است و از حقم نمی‌گذرم

بیایید دست در دست یکدیگر ایران عزیز را به قله‌های رفیع پیشرفت و عدالت برسانیم

بیایید دست در دست یکدیگر ایران عزیز را به قله‌های رفیع پیشرفت و عدالت برسانیم
ما باید خودمان برای سرنوشتمان تصمیم بگیریم، ما باید خودمان برای کشورمان ایران تصمیم بگیریم، ما خودمان باید مستقیماً در آینده فرزندان و عزیزانمان نقش داشته باشیم؛ پس بیایید دست در دست یکدیگر ایران عزیز را به قله‌های رفیع پیشرفت و عدالت برسانیم.

اس.بی پرس ـ محمدرضا خزائی: انتخابات فرصت مناسبی برای حل مشکلات کشور و مردم است. این حق طبیعی مردم است که از این فرصت و از این مسئولیت خود استفاده کنند و شرایط را به نفع خود با انتخاب فرد اصلح تغییر دهند. بله! تنها با یک انتخاب بهتر می‌توانید سوت پایان ناکارآمدی‌ها را به صدا درآورید و سوت آغاز یک مبارزه جانانه با فساد و اشرافی گری را بزنید.


این یک واقعیت انکارناپذیر است که سرنوشت مردم با رأی آن‌ها تعیین می‌شود، همان‌طور که این سرنوشت تلخ امروز که برای آن‌ها رقم خورده، حاصل انتخاب چهار و هشت سال گذشته است.


از آن‌سو همین انتخابات مشت محکمی است بر دهان دشمنان این آب‌وخاک... شاید تصور کنید این یک شعار نخ‌نما شده است اما تابه‌حال به این فکر کرده‌اید رسانه‌های معاند چرا میلیون‌ها دلار هزینه می‌کنند که انتخابات ایران را از شور، حال، رنگ و پویایی بیندازند. بی‌بی‌سی فارسی، من و تو، صدای آمریکا، ایران اینترنشنال و ... از مدت‌ها پیش با توطئه‌های رسانه‌ای تلاش کردند مردم را نسبت به آینده ناامید کنند و القا کنند که حضور یا عدم حضور مردم در انتخابات هیچ تأثیری در سرنوشتشان ندارد، آیا واقعاً این‌طور است؟


هیچ‌وقت فراموش نمی‌کنم، هشت سال پیش بود که در رسانه بارها و بارها در مطالب مختلف مستقیماً نسبت به انتخاب غلط رئیس‌جمهور یازدهم و دوازدهم هشدار دادم و گفتم حتماً به سابقه نامزدهای ریاست‌جمهوری توجه ویژه داشته باشید و آن را ملاک انتخاب خودتان قرار دهید. خیلی از جوانان و رأی اولی‌ها شور تبلیغات و سخنرانی‌های پوپولیستی گرفتشان و شد آنچه نباید می‌شد. تقریباً چهار سال پیش هم خیلی تلاش کردم که نظر رأی‌دهندگان را جلب کنم تا شاید روحانی اولین رئیس‌جمهوری شود که تنها یک دوره چهارساله رئیس‌جمهور ایران باشد، اما نشد.


حالا بازهم عرض می‌کنم... به‌دوراز هیجانات و شور و شوق‌های کاذبی که ایجادشده و خواهد شد، پای صندوق رأی حاضر شویم و فرد اصلح را انتخاب کنیم.


یادمان باشد! امنیت، اقتدار، اعتلا و سربلندی جمهوری اسلامی ایران از انتخابات پرشور حاصل می‌شود. برای تقویت قدرت نرم نظام و اعتلای موقعیت کشور در منطقه باید حضور حداکثری داشته باشیم و بهترین گزینه برای ریاست‌جمهور را انتخاب کنیم.

 


برای حل مشکلات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و بین‌المللی باید یک مدیر و مدبر را بر مسند بالاترین مقام اجرایی کشور بنشانیم.


با خانه نشستن و پای صندوق رأی نرفتن فقط به دیگری اجازه می‌دهی برای سرنوشت تو و فرزندانت تصمیم بگیرد و هر آنچه خود درست می‌پندارد، برای تو و آینده‌ات انتخاب نماید. این انتخاب می‌تواند غلط باشد و حداقل برای 4 سال و یا بیشتر برای 8 سال دوباره عقب‌ماندگی، گرانی، بیکاری و فشار و استرس را بر زندگی تو و خانواده‌ات تحمیل کند. شاید بهای غفلتی که در روز جمعه 28 خرداد می‌کنی، افزایش تهدیدهای خارجی، بالا رفتن اثر تحریم‌ها و کاهش سرمایه‌گذاری‌های خارجی باشد.


ما باید خودمان برای سرنوشتمان تصمیم بگیریم. ما باید خودمان برای کشورمان ایران تصمیم بگیریم. ما خودمان باید مستقیماً در آینده فرزندان و عزیزانمان نقش داشته باشیم؛ پس بیایید دست در دست یکدیگر ایران عزیز را به قله‌های رفیع پیشرفت و عدالت برسانیم.
 

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha