خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10279
۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۵۵
حضور باشکوه مردم در انتخابات تنها راه برون رفت کشور از مشکلات است

ایجاد ۶۰ شعبه اخذ رای در نیمروز سیستان و بلوچستان

ایجاد ۶۰ شعبه اخذ رای در نیمروز سیستان و بلوچستان
آخرین خبر‌های انتخابات شورا‌ها در سیستان و بلوچستان را در بسته زیر مشاهده کنید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری مردم سیستان و بلوچستان (اس.بی پرس)، محمد علی قهرمانی فرماندار نیمروز گفت: ۶۰ شعبه انتخاباتی اخذ رای ثابت در شهرستان نیمروز برای جمع آوری آرای مردم پیش بینی شده است.

محمد علی قهرمانی اظهار داشت: در شهرستان نیمروز و شهر ادیمی ۶۰ شعبه انتخاباتی و ۱۲۰ صندوق رأی برای انتخابات آماده شده است.

فرماندار نیمروز با اشاره به اینکه روستاهای این منطقه فاصله زیادی از هم دارند، افزود: تعداد ۱۰۰ صندوق سیار هم برای جمع آوری آرای مردم ساکن در این مناطق اختصاص یافته است.

او  ادامه داد: انتخابات عرصه خدمت به خلق است و امیدواریم داوطلبین توجه به قوانین را سرلوحه خود قرار دهند.

قهرمانی تصریح کرد: قطعاً مردم با حضور پر شور خود پای صندوق‌های رأی علاوه بر انتخاب نیروهای انقلابی و کار آمد دشمنان را مأیوس می‌کنند.

 

حضور باشکوه مردم در انتخابات تنها راه برون رفت کشور از مشکلات است

 امام جمعه موقت زاهدان با بیان اینکه دشمنان انقلاب و نظام تمام قدرت خود را جمع کرده‌اند تا مردم از انتخابات دلسرد کنند گفت: تنها راه حل مشکلات کشور حضور مجدد و باشکوه مردم در انتخابات است.

 حجت الاسلام و المسلمین علیرضا بی نیاز  با بیان اینکه در آستانه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورا‌های اسلامی شهر رو روستا قرارداریم اظهارداشت: آیات و روایات وظیفه مردم را مشخص کرده و جمهوریت یعنی مردم در نظام نقش داشته باشند و حکومت و حاکمیت به دست مردم انتخاب و در خدمت مردم باشد.

او  بیان کرد: از زمان پیروزی انقلاب تاکنون دشمنان در صدد ضربه زدن به انقلاب و نظام اسلامی بوده‌اند بطوریکه هم‌اینک نیز بدنبال این هستند که اسلامیت را از این کشور بردارند و با ایجاد اختلاف و دو قطبی کردن جامعه و با نا امید کردن مردم و همچنین با تشویق مردم به عدم حضور در انتخابات به نظام اسلامی ضربه وارد کنند.

امام جمعه موقت زاهدان تاکید کرد: به فضل الهی و با حضور رهبر معظم انقلاب و با همت مردم این انتخابات نیز همانند گذشته و پر شور‌تر از دوره‌های قبل و با حضور حداکثری مردم برگزار خواهد شد.

او  تصریح کرد: دشمنان بدانند با وجود همه مشکلاتی که مردم دارند و تحریم‌هایی که وجود دارد مردم همانند ۴۲ سال گذشته در این انتخابات نیز پر شور شرکت می‌کنند.

حجت الاسلام و المسلمین بی نیاز اظهارداشت: مردم باید از میان نامزد‌های ریاست جمهوری فرد اصلح را انتخاب و با این کار به رفع مشکلات جامعه کمک کنند.

او  بیان کرد: عزت جمهوری اسلامی در گرو تلاش جمعی مسوولان و تقوی الهی است و مسوولان به عنوان دست اندرکاران نظام اسلامی هر روز باید محاسبه داشته باشند هر کس در اسلام مسوولیتی می‌پذیرد باید همواره خدا را ناظر بر اعمالش بداند و وظایفش را به بهترین شکل انجام دهد.

امام جمعه موقت زاهدان گفت: خدمت به خلق و حراست از بیت المال باید مورد اهتمام مسوولان باشد و در نظام اسلامی مسوولان باید در خدمت به مردم افتخار کنند.

او  افزود: مسوولیت در اسلام بسیار سخت گیرانه است مسوولیت در عین حال که نعمت محسوب می‌شود یک امانت الهی است و مسوولان باید در پیشگاه خداوند متعال پاسخگو باشند.

حجت الاسلام و المسلمین بی نیاز با تبریک به مناست دهه کرامت و ولادت باسعادت فاطمه معصومه (س) و امام رضا (ع) اظهارداشت: با توجه به روایات موجود از ائمه اطهار (ع)؛ حضرت فاطمه معصومه (س) شفاعت گسترده‌ای دارد و شیعیان با شفاعت ایشان وارد بهشت خواهند شد.

او  تاکید کرد: از ویژگی‌های حضرت معصومه (س) این است که ایشان زیارتنامه از امام معصوم دارند و امام رضا (ع) برای ایشان زیارتنامه نوشته‌اند و برای زیارت ایشان ثواب بزرگی در نظر گرفته شده است.

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha