خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10303
۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۲
حبیب الله دهمرده گفت:

 نماینده مردم زابل در مجلس: با شناختی که از آیت‌الله رئیسی دارم حتما وضعیت کشور خوب خواهد شد‌

 نماینده مردم زابل در مجلس: با شناختی که از آیت‌الله رئیسی دارم حتما وضعیت کشور خوب خواهد شد‌
نماینده مردم زابل در مجلس گفت: شرایط امروز جامعه در شأن مردم و نظام نیست اما قهر کردن با صندوق‌های هم رأی شرایط را بدتر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مردم سیستان و بلوچستان (اس.بی پرس)، حبیب‌الله دهمرده ‌در جمع حامیان آیت الله سیدابراهیم رئیسی در کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک فرارسیدن دهه کرامت اظهار داشت: از خدا می‌خواهم توفیق خدمت خالصانه به نظام جمهوری اسلامی را به ما بدهد و عاقبت ما را ختم بخیر کند.

استاندار اسبق کرمان با بیان اینکه خاطره خدمتگزاری به مردم کرمان را هیچوقت فراموش نمی‌کنم افزود: مردم دیار کرمان می‌دانند هیچوقت دروغ نمی‌گویم و به کسی هم توهین نمی‌کنم.

وی با بیان اینکه دنبال آن هستیم تا در روز جمعه یک رکوردی در تاریخ کرمان ثبت کنیم افزود: من آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی را به‌عنوان کاندیدای اصلح انتخاب کردم و در چهار سال گذشته هم همین نظر را داشتم.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه میزان مشارکت مردم در انتخابات یک شاخصه کشوری است و دوستان و دشمنان ما در دنیا به روز جمعه نگاه می‌کنند ادامه داد: قسم جلاله می‌خورم که این شرایط زندگی در شان مردم و در شان نظام جمهوری اسلامی نیست.

وی با بیان اینکه قهر کردن با صندوق رای فایده‌ای ندارد و شرایط را بدتر می‌کند تصریح کرد: با شناختی که از آیت‌الله رئیسی دارم با انتخاب وی وضع کشور خوب خواهد شد.

دهمرده بیان کرد: 28 خرداد ماه روز مهمی در سرنوشت کشور است و همه باید دست به دست هم بدهیم تا با مشارکت بالا در انتخابات و انتخاب اصلح به آنچه که در شان نظام جمهوری اسلامی است برسیم.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه روزی در کرمان استاندار بودم و افتخار می‌کنم زمانی خادم مردم کرمان بودم و کارهای بزرگی در این استان انجام شد ادامه داد: اگر با توان مضاعف و همت و هم‌افزایی کار کنیم می‌توانیم خدمت کنیم و موفق باشیم.

منبع : tasnimnews.com

نظرات شما

capcha