خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10305
۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۱:۲۱
برگی دیگر از مقاومت را به تاریخ این کشور میفزاییم

بیعت دوباره با آرمان‌های سردار ملی، سالار ملی و سردار دل‌ها/ برای ایران قوی رأی می‌دهیم

بیعت دوباره با آرمان‌های سردار ملی، سالار ملی و سردار دل‌ها/ برای ایران قوی رأی می‌دهیم
حالا که در گام دوم انقلاب اسلامی هستیم، باید دوباره قدمی به سمت پیروزی برداریم، به سمت جوان‌گرایی و مبارزه با فساد، به سمت یک اقتصاد قوی و صلابتی مثال‌زدنی... ما رأی می‌دهیم.

اس.بی پرس ـ محمدرضا خزائی: هر رأی مردم می‌تواند در پایداری و مقاومت میهن عزیز در برابر توطئه‌های استکبار جهانی نقش تعیین‌کننده‌ای را ایفا کند. نقشی که در تاریخ معاصر کشورمان ستارخان، باقر خان و سردار سلیمانی‌ها آن را بر عهده داشتند؛ آنان که سردار ملی، سالار ملی و سردار دل‌ها لقب گرفتند.

تاریخ روایت می‌کند که ... مشروطه‌خواهان تمام امیدهای خود را ازدست‌داده بودند و سیاهی استبداد، سراسر جامعه را فراگرفته بود، مردی از آن میان برخاست؛ یک مرد باریک‌اندام، بلندقد و سیاه چهره. ستارِ امیرخیزی با یک ایمان راسخ و قلبی پاک، برای حفظ وطن و آزادی، تفنگ بر دوش گرفت و به صف مجاهدین پیوست. هم‌رزمش باقرِ حاج رضا که ریاست مجاهدین محله خیابان تبریز را به عهده داشت، پس از به توپ بستن مجلس، همراه ستارخان شد تا به جنگ مسلحانه با قشون دولتی که تبریز را در محاصره داشتند، بپردازد.

مجلس شورای ملی جانبازی‌ها و فداکاری‌های این دو سردار و دیگر غیرتمندان تبریز را نخستین علت آزادی و خلاصی ملت ایران از قید اسارت و رقیت ارباب ظلم و عدوان معرفی می‌کند و از مصائب و شدایدی که آن فرزندان غیور وطن و سیر اهالی غیرتمند آذربایجان برای سعادت ابدی و نیکنامی ایران تحمل کرده‌اند، تقدیر می‌کند.

فداکاری‌ها و رشادت‌های سردار دل‌ها، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی هم برای این آب‌وخاک مقدس، اظهر من الشمس است. فردی که برای تمامیت ارزی ایران اسلامی در خانه دشمن فعل مقاومت را صرف می‌کرد و به قیمت آرامش ایرانیان خواب را بر دشمنان حرام کرده بود.

از ازل برای این جان جنگیده‌ایم، برای شمال تا جنوبش، شرق تا غربش جان‌ها داده‌ایم. بله! پدران و مادران ما برای این مرزوبوم خون و دل‌ها خورده‌اند؛ این را تاریخ می‌گوید نه رسانه‌های اصولگرا و اصلاح‌طلب، نه بی‌بی‌سی و ایران اینترنشنال و هر تریبون دار دیگری...

خود ما جوانان هم در این سال‌ها کم مقاومت نکردیم؛ از تولد در سال‌های جنگ و دوران سرد تحریم تا سال‌هایی که تورم 40 و 50 درصدی؛ از زمانه‌ای که کنکور یک غول شده بود و مانند قلعه‌ای سنگی مقابل راه موفقیت و آینده روشن ایستاده بود؛ از وعده‌های توخالی نامزدهای بی‌تدبیر، از روزهای سخت بر باد رفتن سرمایه‌مان در بورس ... از همه گذشتیم تا به امروز رسیدیم.

حالا که در گام دوم انقلاب اسلامی هستیم، باید دوباره قدمی به سمت پیروزی برداریم، به سمت جوان‌گرایی و مبارزه با فساد، به سمت یک اقتصاد قوی و صلابتی مثال‌زدنی... ما رأی می‌دهیم تا آخرین فشنگ‌های اسلحه‌مان را در راه صیانت از مام وطن صرف کنیم. دوباره با آرمان‌های سردار ملی، سالار ملی و سردار دل‌ها بیعت می‌کنیم تا برگی دیگر از مقاومت را به تاریخ این کشور بیفزاییم.

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha