خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10385
۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۱۱:۳۳

ویدئو: ایستگاه پایانی اصلاح طلبان سیستان و بلوچستان

ویدئو: ایستگاه پایانی اصلاح طلبان سیستان و بلوچستان
عملکرد ضعیف دولت تدبیر و امید، مردم سیستان و بلوچستان را بر آن وا داشت تا بار دیگر فریب اصلاح طلبان را نخورند اما باید منتظر ماند و دید؛ که اصلاح طلب استان، جبهه خدمت را برای نیروهای انقلابی خالی می گذارند یا با سیاست کانفورمیستی و با تغیبر رنگ بار دیگر در پست مسئولیتی استان ماندگار می شوند؟

اس.بی پرس_عبدالصمد میائی: آخرین تلاش های اصلاح طلبان استان؛ از نفوذ در جبهه نیروهای انقلاب تا گرفتن حکم های ستادی، ستادهای آیت الله رئیسی بدون نتیجه ماند.

 

عملکرد ضعیف دولت تدبیر و امید، مردم سیستان و بلوچستان را بر آن وا داشت تا بار دیگر فریب اصلاح طلبان را نخورند.

 

اصلاح طلبانی که با وعده های چون استفاده از ظرفیت نیروهای جوان تا محرومیت زدایی از سیستان و بلوچستان روی کار آمده بودند؛ با انتخاب فرمانداران و بخشداران ناکارآمد حامی خود، نه تنها موفق به تغییر چهره خسته استان نشدند بلکه باعث نارضایتی گسترده مردم این خطه از ایران عزیز گشتند.

 

نیروهای که روزهای پایانی انتخابات، تمام توان خود را بر آن گذاشتند تا دولت سوم روحانی را روی کار بیاورند! اما با انتخاب آیت الله رئیسی ناکام ماندند.

 

دفتر اصلاح طلبان در انتخابات ۱۴۰۰ اینگونه در استان بسته شد؛ دفتری که مشق آن، با "نه بزرگ" مردم ولایی سیستان و مرزداران بلوچستان همراه بود.

 

اما باید منتظر ماند و دید؛ که اصلاح طلب استان، جبهه خدمت را برای نیروهای انقلابی خالی می گذارند یا با سیاست کانفورمیستی و با تغیبر رنگ بار دیگر در پست مسئولیتی استان ماندگار می شوند؟

 


download

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

امیرعبداللهیان در توییتر مطرح کرد؛

ایران همواره به احترام پاسخ متقابل می‌دهد

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل