خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10390
۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۵:۱۸
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خبرداد

رشد ۸۸ درصدی صادرات از پایانه های مرزی سیستان و بلوچستان

رشد ۸۸ درصدی صادرات از پایانه های مرزی سیستان و بلوچستان
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از صادرات ۴۵۴ هزار و ۱۳۴ تن کالا توسط ۱۹ هزار و ۸۵۴ دستگاه کامیون در سه ماهه سال جاری از پایانه های مرزی استان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، ایوب کرد از صادرات ۴۵۴ هزار و ۱۳۴ تن کالا توسط ۱۹ هزار و ۸۵۴ دستگاه کامیون در سه ماهه سال جاری از پایانه‌های مرزی استان خبر داد و اظهار داشت: صادرات این مدت نسبت به مشابه سال گذشته به میزان ۲۴۰ هزار و ۹۹۰ تن کالا رشد ۸۸ درصدی داشته است.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گاز مایع، هیدروکربن، قیر، بنزین، مواد غذایی و گازوئیل عمده کالاهای صادراتی از پایانه‌های مرزی میلک و میرجاوه عنوان کرد و افزود: بیشترین حجم صادرات سه ماهه سال جاری با ۲۵۰ هزار و ۱۴۴ تن به پایانه مرزی میلک اختصاص دارد.

 

وی ادامه داد: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا دستورالعمل‌های ابلاغی در پایانه‌های مرزی استان به طور کامل رعایت می‌شود.

 

کرد تصریح کرد: همچنین در این مدت شاهد واردات ۴۶ هزار و ۲۳۳ تن کالا و ترانزیت ۱۶۴ هزار و ۴۸ تن کالا از طریق پایانه مرزی میرجاوه و میلک بودیم که نشان از اهمیت پایانه‌های مرزی در توسعه اقتصادی این استان دارد.

 

انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha