خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10395
۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۵:۵۸
واکنش کاربران به دریافت واکسن ایرانی کرونا توسط مقام معظم رهبری؛

طلوع اقتدار پزشکی ایران مبارک!

طلوع اقتدار پزشکی ایران مبارک!
کاربران و فعالان شبکه‌های اجتماعی در واکنش به دریافت واکسن ایرانی کرونا توسط مقام معظم رهبری، توئیت‌هایی را در حساب هایشان منتشر کردند.

به گزارش اس.بی پرس، روز گذشته حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب دُز اول واکسن کوو ایران برکت را دریافت کردند. واکسن ایرانی کرونا حاصل تلاش و تحقیقات مستمر دانشمندان ایرانی است که به تازگی مجوز تزریق عمومی را دریافت کرد و ایران به یکی از ۶ کشور تولید کننده واکسن کرونا در جهان تبدیل شد. ایشان همیشه به حمایت از تولید ملی تاکید داشتند و امروز هم این توصیه و تاکید را عملی کردند.

 

مقام معظم رهبری پس از دریافت واکسن از دست اندکاران و دانشمندانی که با دانش، تجربه و تحقیقات خودشان کشور را به اینجا رساندند و باعث افتخار شدند، فرمودند:" من اولاً مایل نبودم از واکسن غیر ایرانی استفاده کنم بنابراین گفتم منتظر واکسن ایرانی می‌مانم چرا که باید این افتخار ملی را پاس بداریم و تا وقتی امکان پیشگیری و علاج در داخل وجود دارد، چرا از آن استفاده نکنیم؟ "

 

ایشان افزودند:" علاوه بر اصرار به استفاده از واکسن ایرانی، تأکید داشتم که دریافت واکسن در نوبت طبیعی خود انجام شود که امروز بحمدالله افراد بالای ۸۰ سال و هم‌سن بنده، اغلب واکسن را دریافت کرده‌اند. "

 

انتشار خبر دریافت واکسن ایرانی کووایران برکت توسط رهبر معظم انقلاب، موجی از واکنش‌های مثبت را از سمت کاربران در فضای مجازی به همراه داشت و هشتگ‌های #باافتخار_ایرانی و #واکسن_ایرانی به سرعت به هشتگ‌های داغ فضای مجازی تبدیل شدند.

 

در ادامه توئیت‌های کاربران را در واکنش به این اقدام حمایتی مقام معظم رهبری از تولید داخل و دانشمندان ایرانی را مشاهده می‌کنید:

 

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha