خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10404
۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۵:۵۴
تذکرات شفاهی

وضعیت معیشتی مردم حکایت از بی‌انگیزگی دولت دارد

وضعیت معیشتی مردم حکایت از بی‌انگیزگی دولت دارد
نماینده مردم بجنورد در مجلس، گفت: وضعیت معیشت، خودرو، بورس، گرانی، تورم، انرژی، لبنیات، نهاده های دامی، نابسامانی بازار و ... حکایت از فقدان انگیزه در دولت دارد.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، سیدمحمد پاک مهر نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی، در نشست علنی امروز (یکشنبه، 6 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، طی تذکر شفاهی خود خطاب به دولت و مسئولان اجرایی گفت: وضعیت معیشت، خودرو، بورس، گرانی، تورم، انرژی، لبنیات، نهاده های دامی، نابسامانی بازار و ... حکایت از فقدان انگیزه در دولت دارد و دولت توجه کند که فرصت خدمت تا آخرین لحظه امانت الهی است که باید از آن صیانت کرد.

نماینده مردم بجنورد در مجلس افزود: به وزیر علوم تذکر می دهم ادغام دانشگاه ها بدون طرح آمایش سرزمینی درست اوج کج سلیقه گی است. دانشگاه های تک جنسیتی براساس موازین فرهنگی و منویات رهبری است و دانشگاه کوثر بجنورد با 70 عضو هیات علمی و 21 رشته تحصیلی به عنوان دومین دانشگاه بزرگ تک جنسیتی قطب علمی منطقه است.

 

**مردم در مدیریت کرونا بی‌پناه هستند

مرتضی محمودوند نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی نیز در تذکر شفاهی خود از بی‌توجهی نسبت به مشکلات درمانی و معیشتی مردم انتقاد کرد و گفت: روزانه شاهد فوت بیش از صد نفر از هموطنان در اثر کرونا هستیم و این نشانه بی‌تدبیری در سیاست‌گذاری‌ها و عدم مدیریت است که باید به آنها رسیدگی شود.

وی در بخش دیگری از تذکر خود با بیان اینکه مردم در مدیریت کرونا بی‌پناه هستند، افزود:  زمانی که در برابر شایعاتی مانند قیمت واکسن که بی‌شک کار اجانب است، قرار می‌گیرند از مسئولان سوال می‌کنند اما مسئول مربوطه با لفظ بی‌ادبانه‌ای پفیوز در پاسخ به خبرنگاران استفاده می‌کند.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس اضافه کرد: مسئولان باید بدانند تا زمانی که مسئولیتی را برعهده دارند حق ندارند به مردم جواب بی‌ادبی و سربالا بدهند؛ این نوع بی‌ادبی‌ها که در توئیت سخنگوی یک مجموعه تخصصی مطرح می‌شود نباید از سوی مراجع نظارتی بی‌جواب بماند.

محمودوند بیان کرد: مردم حق دارند در جریان مسائل قرار بگیرند و خبرنگاران فداکار، نمایندگان افکار عمومی هستند و باید جوابگوی آنها بود.

منبع : tasnimnews.com

نظرات شما

capcha