خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10415
۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۸:۰۹
ارجمندی:

آب منطقه‌ای برای تامین آب شرب مردم درست عمل کند

آب منطقه‌ای برای تامین آب شرب مردم درست عمل کند
معاون استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مسئول تامین آب آشامیدنی و کشاورزی، آب منطقه‌ای استان است و این هشدار را به آب منطقه‌ای استان می‌دهم برای تامین آب شرب مردم درست عمل کند و نگذارد وقت بگذرد.

به گزارش اس.بی پرس، جلسه شورای اداری شهرستان زابل روز یکشنبه با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل، امام جمعه شهر بنجار و مدیران ادارات و دستگاه های دولتی شهرستان زابل در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 

 

مردم پیروز واقعی میدان

معاون استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به حماسه حضور مردم سیستان در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا گفت: مردم عزیز و همیشه در صحنه، بدون تردید پیروز واقعی میدان هستتد و با حضور پرشور در انتخابات، گام بلند دیگری در مسیر اعتلای عزت ملی و اقتدار ایران اسلامی برداشتند.

 

عباسعلی ارجمندی ضمن تبریک این حماسه بزرگ، باری دیگر از زحمات دست اندرکاران برگزاری انتخابات اعم از اعضای محترم شورای تأمین شهرستان، هیأت های اجرایی، نظارت، بازرسی و ستاد انتخابات، عوامل اجرایی مستقر در شعب اخذ رأی، صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان و اصحاب رسانه قدردانی کرد.

 

 

توجه به ابعاد علمی شخصیت شهید آیت الله حسینی طباطبایی

فرماندار ویژه شهرستان زابل، یاد وخاطره شهدای گرانقدر انفجار تروریستی هفتم تیرماه و به خصوص شهید آیت الله حسینی طباطبایی را گرامی داشت و بیان کرد: مقام معظم رهبری از شهید آیت الله حسینی طباطبایی به عنوان یک شهید عالی مقام و عالم مبارز یاد می کنند و لذا شایسته است بیش از گذشته، به ابعاد علمی شخصیت این شهید پرداخته شود.

 

وی در ادامه ضمن تقدیر از کادر بهداشت و درمان، از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان خواست تمهیدات لازم جهت اجرای مؤثر مصوبات ستاد مقابله با کرونا را فراهم کنند و همچنان هشدار سازی و محتوا سازی را در اولویت قرار دهند. مادامی که هشدار سازی انجام نگیرد، مطمئناً سهل انگاری اتفاق خواهد افتاد.

 

 

درست عمل کنید و نگذارید وقت بگذرد

معاون استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مسئول تامین آب آشامیدنی و کشاورزی، آب منطقه‌ای استان است و این هشدار را به آب منطقه‌ای استان می دهم جهت تامین آب شرب مردم درست عمل کند و نگذارد وقت بگذرد.

 

وی با خطاب قرار دادن آب منطقه ای افزود: حجم آب مُرده ای زیادی در حال حاضر در چاه نیمه چهارم وجود دارد، چرا آنها را انتقال نمی دهید و با سرنوشت مردم بازی می کنید؟ چرا می گذارید طعم آب عوض شود و یا آب شرب مردم تبخیر شود؟ چرا درخواست تشکیل ستاد بحران استان را نمی دهید؟

 

فرماندار ویژه شهرستان زابل با بیان اینکه آنچه بر عهده آب منطقه ای شهرستان بوده، انجام شده است، ادامه داد: این اطلاع را به آب منطقه ای می دهم در صورت کوتاهی، از طریق شکایت به دستگاه های نظارتی پیگیری جدی خواهیم داشت.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha