خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10423
۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۲:۵۸
مسئول واحد سلامت محیط و کار خبرداد

پلمب 10 واحد صنفی متخلف در شهر زاهدان

پلمب 10 واحد صنفی متخلف در شهر زاهدان
مسئول واحد سلامت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان اینکه رعایت دستورهای بهداشتی توسط واحدهای صنفی و ادارات ضروری است، گفت: 10 واحد صنفی متخلف در شهر زاهدان پلمب شد.

به گزارش اس.بی پرس، فرزاد کدخدایی امروز با بیان اینکه رعایت دستور های بهداشتی توسط واحدهای صنفی و ادارات ضروری است و بایستی این مهم مورد توجه ویژه قرار گیرد گفت: در استمرار نظارت های بهداشتی با حضور دادیار حقوق عامه، معاون فرماندار زاهدان، رییس پلیس نظارت بر اماکن عمومی، معاون اداره صمت و بازرسان واحد سلامت محیط و کار  10 باب واحد صنفی به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی پلمب شد.

 

مسئول واحد سلامت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ادامه داد: در پی اوج گیری بحران کرونا و اعمال مقررات وضعیت قرمز بر اساس مصوبات «ستاد ملی مقابه با کرونا» گشت های مشترک دستگاههای قضائی، انتظامی و نظارتی به شکل روزانه در ساعات و مناطق مختلف شهرستان زاهدان به اجرا در می آید.

 

کدخدایی بیان کرد: دیشب و با دستور دادیار محترم حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان از فعالیت ۱۰ واحد صنفی متخلف جلوگیری به عمل آمد و پرونده این اصناف جهت رسیدگی بیشتر به مراجع قانونی ارسال ، همچنین با حکم قضایی دو باب قلیانسرا پلمب و تجهیزات مورد استفاده جمع آوری شد.

 

 وی ادامه داد: نظارت بر اجرای دستورالعمل های بهداشتی به طور ویژه در دستور کار ما می باشد و چنانچه هر اداره، سازمان و یا صنفی دستورالعمل های بهداشتی در آن رعایت نشود به صورت جدی با آن برخورد و آن مکان پلمب خواهد شد.

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha