خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10433
۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۴:۲۷
معاون استاندار:

تعداد پروازهای فرودگاه ایرانشهر افزایش یافت

تعداد پروازهای فرودگاه ایرانشهر افزایش یافت
معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر گفت: با پیگیری‌های انجام شده و به منظور رفاه حال شهروندان پروازهای این شهرستان از ۲ پرواز به سه پرواز در هفته افزایش یافت.

به گزارشاس.بی پرس، علی شعبانی  روز گذشته ا اظهارداشت: با هدف تسهیل در تردد مردم منطقه و پزشکان، اساتید دانشگاه‌ها و سرمایه‌گذاران در راستای رفاه حال مسافران یک پرواز دیگر به پروازهای این شهرستان اضافه شد. 

 

وی بیان کرد: تا کنون در هفته ۲ پرواز در روزهای شنبه و پنجشنبه از ایرانشهر به تهران و برعکس صورت می گرفته که با پیگیری‌های انجام شده یک پرواز دیگر در روز دوشنبه به این شهرستان اضافه شد. 

 

فرماندار ایرانشهر گفت: شرکت هواپیمایی پارس ایر از دوشنبه ۱۴ تیر یک پرواز مستقیم در مسیر تهران - ایرانشهر و برعکس با هواپیمای ۴٧ نفره برقرار می‌کند.

 

وی افزود: با توجه به جایگاه استراتژیک ایرانشهر بعنوان مرکز بلوچستان و ظرفیت های جغرافیایی،فرهنگی، اجتماعی، پزشکی و دانشگاهی جنوب سیستان و بلوچستان افزایش تعداد پروازها می‌تواند خیلی از مشکلات تردد افراد را برطرف کند. 

 

شعبانی گفت: استمرار و افزایش پروازها مشروط به استقبال مردم خواهد بود که می‌طلبد اطلاع رسانی دقیق به مردم جنوب استان صورت گیرد تا از این پروازها بهره ببرند.  

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha