خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10460
۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۹:۲۲

راه‌اندازی سامانه معرفی مدیران دولت سیزدهم به رئیس‌جمهور منتخب

راه‌اندازی سامانه معرفی مدیران دولت سیزدهم به رئیس‌جمهور منتخب
آیت‌الله رئیسی رئیس‌جمهور منتخب سامانه‌ای را برای مشارکت مردم در معرفی اعضا و مدیران دولت سیزدهم معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور منتخب، سامانه‌ای را برای مشارکت مردم در معرفی اعضا و مدیران دولت سیزدهم معرفی کرد.

 

در این سامانه که با عنوان "یاران رئیسی" راه‌اندازی شده، از همه نخبگان، فرهیختگان، گروه‌ها، احزاب، تشکل‌ها و آحاد مردم دعوت شده تا چنانچه فردی را در تراز دولت مردمی می‌شناسند نسبت به معرفی وی اقدام کنند.

 

"کارآمدی"، "فسادستیزی"، "روحیه انقلابی" و "مردمی بودن" از جمله ویژگی‌هایی است که رئیس جمهوری منتخب بر آن‌ها تاکید کرده است.

 

آیت‌الله رئیسی در معرفی این سامانه خطاب به مردم و نخبگان آورده است: «با حمد و ثنای الهی و ضمن تشکر و قدردانی مجدد از یکایک ملت بزرگ ایران جهت خلق حماسه باشکوه انتخابات ریاست جمهوری و حسن اعتماد به این بنده خدا و خادم مردم، آنگونه که قبلا نیز بیان کردم اعضای دولت و همکاران بنده بر مبنای شایسته سالاری و براساس شاخص هایی نظیر "کارآمدی"، " فسادستیزی"، " روحیه انقلابی" و "مردمی بودن" انتخاب خواهند شد.

 

از آنجا که عمیقا بر این باورم "هرجا زمینه مشارکت مردم در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها فراهم شود نرخ موفقیت بالاتر می رود"، و همانگونه که وعده داده بودم سامانه ای جهت مشارکت مردم در معرفی اعضای دولت آماده شده است.

 

از همه نخبگان، فرهیختگان، گروه ها، احزاب، تشکل ها و آحاد مردم تقاضا دارم چنانچه فردی با شاخص های فوق الذکر و در تراز دولت مردمی می شناسند نسبت به معرفی وی در سامانه اقدام نمایند.

 

امیدوارم به لطف و مدد خداوند متعال و پشتوانه مردم تمام ظرفیت های دولت را برای ایجاد نهضت بزرگ خدمت به ایرانیان عزیز به کار بندم».

 

این سامانه با آدرس https://yaran.raisi.ir/managers در دسترس عموم مردم قرار گرفته است.

 

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha
محمد ی
[1400/04/13 - 02:52]
سلام جناب آقای ریئسی رییس جمهور محترم ان شالله که با لطف خداوند متعال و عنایت صاحب الزمان عجل الله سکان این کشور مظلوم و ولایت مدار و به اوج و بالاترین درجه ی که لیاقت این نظام مقدس هست ببرین با شناختی که ازشما عزیزداریم ما مردم غیورم همراه شما درزیر سایه پرچم مهدوی ایستاده یم خدابه شما عزت ونیرو بده وبه مردم ایران عزیز صبرو استقامت و شجاعت واستواری ا ن‌شالله

بنده وخانواده محترمم
آقای زاکانی
آقای جلیلی
آقای قاضی زاده
به عنوان اعضای کابینه شما پیشنهاد میدیم ا ن شالله موفق و موید باشید