خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10472
۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۶:۳۸
استاندار سیستان و بلوچستان:

عذرخواهی استاندار سیستان وبلوچستان از خبرنگاران و مردم/شما به معلول نگاه می‌کنید اما به علت نه (ویدئو)

عذرخواهی استاندار سیستان وبلوچستان از خبرنگاران و مردم/شما به معلول نگاه می‌کنید اما به علت نه (ویدئو)
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: استان هم اکنون در اوضاع مناسبی قرار ندارد و اگر خطایی هم رخ داده نیازی به پخش آن به این صورت نبود و این موضوع جای تامل دارد!

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، استاندار سیستان و بلوچستان  در گفتگو  با شبکه خبر علاوه برتشریح وضعیت کرونای استان به تشریح علت بدرفتاری با خبرنگار پرداخت.

 

نهم تیرماه در جریان سفر حریرچی معاون وزیر بهداشت به سیستان و بلوچستان، عدم تمایل خبرنگار به ضبط ویدئو از استاندار باعث خشم او شده بود که این توهین و اقدام صدا و سیما در جهت نشر فوری حواشی، تعجب همگان را برانگیخت.

 

بیشتر بخوانید:

ویدئو: توهین و بی احترامی استاندار سیستان وبلوچستان به خبرنگار صداو سیما/ دوهفته التماس کردیم بحران کرونای استان را منعکس نکردند

 

احمد علی موهبتی، طی یک پیام از مردم و اصحاب رسانه عذر خواهی کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام و احترام
محضر ملت شریف ایران؛

اتفاقی که در حاشیه مصاحبه روز جاری رخ داد و از طریق فضای مجازی منتشر گردید، پیش‌آمدی ناخواسته در شرایطی سخت و آشفته از وضعیت سلامت مردم عزیز، این ولی نعمتان‌مان رخ داد.
یقیناً مردم بزرگوار و‌صبور به درستی و به حق انتظار دارند که کارگزاران نظام و خادمان آنان حتی در شرایط سخت و بحرانی از مدار اخلاق خارج نشوند، لذا ضروری دانستم تا مراتب اعتذار و پوزش خود را محضر ملت شریف و فهیم ایران به ویژه مردمان عزیز و همراه سیستان و بلوچستان، اصحاب رسانه و خبرنگاران محترم و همه عزیزانی که این کلیپ کوتاه را مشاهده کردند و مکدر و آزرده خاطر شده اند تقدیم نمایم، امیدوارم خداوند همه ما را از این زمینه هایی که در آن وسوسه های شیطانی است، مصون و محفوظ نگه دارد و توفیق خدمتگزاری بیشتر به صاحبان این انقلاب نصیب فرماید. انشالله

احمدعلی موهبتی، استاندار سیستان و بلوچستان
دهم تیرماه ۱۴۰۰

 

او همچنین امروز در مصاحبه زنده با شبکه خبر ضمن عذرخواهی مجدد، به بیان جزئیات بیشتری از علت این رفتار پرداخت:

 


download

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha