خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10482
۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۸:۴۶

ارابه مرگ از ساحل اقیانوس هند تا شهر سوخته/کم‌کاری مسئولان سیستان وبلوچستان نابخشودنیست (ویدئو)

ارابه مرگ از ساحل اقیانوس هند تا شهر سوخته/کم‌کاری مسئولان سیستان وبلوچستان نابخشودنیست (ویدئو)
حسن پور یکی از فعالین رسانه‌ایی سیستان گفت: مردم تا نیمه‌های شب منتظر اطلاعیه تعطیلی روز بعد باید بمانند و گاهی با دیر اعلام شدن این اطلاعیه، کارمندان به سرکار رفته و تازه متوجه می‌شود آن روز تعطیل است؛ این در حالی است که این‌گونه تعطیل کردن ادارات دردی را دوا نخواهد کرد بلکه بیشتر بر تعداد بیماران می‌افزاید.

اس.بی پرس: ارابه ای که یک سر آن در ماه عسل بی توجهی مسئولان استان و سر دیگر آن با ساده انگاری کوئید ۱۹ از سوی مردم به حرکت در آمد!

 

لشکر نامرئی ویروس کرونا در حال پیش روی و تصرف خانه به خانه مردم تا کشتار آن ها در نبود سنگرهای بهداشتی و تجهیزات مقابله ای است.

 

لشکری که اگر جلوی آن گرفته نشود نه تنها استان بلکه کل کشور را به تصرف خود در خواهد آورد ` تصرفی که بار دیگر برای بازپس گیری آن باید تمام مدافعان سلامت کشور بسیج شوند.

 

 در مقابل آن لشکر، مسئولان وزارت بهداشت به یک تیم چند نفره با عنوان تیم واکنش سریع در سیستان و بلوچستان اکتفاء کردند، تیمی که به جای ارزیابی سریع بحران و بسیج امکانات بهداشتی، تمام واکنش شان به خبرنگارانی است که چرا آن ها را در قاب دوربین خبریشان نگنجانده و وزرایی که به جای توجه به مبتلایان سیستان وبلوچستان، به محرومان جهان برای مقابله با ویروس کرونا وعده‌ی کمک‌رسانی و صادرات واکسن می‌دهند.


ادریس حسن‌پور یکی از فعالین رسانه‌ای سیستان‌وبلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار اس.بی پرس از کم‌کاری مسئولان گلایه داشت و می‌گفت: همه‌چیز تنها تقصیر فرهنگ مردم نیست بلکه مسئولان ازجمله شهرداری‌ها مسئولان علوم پزشکی، استاندار و بسیاری از مسئولان دیگر با کم‌کاری‌های خود در افزایش تعداد بیماران کرونای مقصراند.

 

حسن‌پور افزود: مردم تا نیمه‌های شب منتظر اطلاعیه تعطیلی روز بعد باید بمانند و گاهی با دیر اعلام شدن این اطلاعیه، کارمندان به سرکار رفته و تازه متوجه می‌شود آن روز تعطیل است؛ این در حالی است که این‌گونه تعطیل کردن ادارات دردی را دوا نخواهد کرد بلکه بیشتر بر تعداد بیماران می‌افزاید.

 

این فعال رسانه‌ای با اشاره به دلایل موفقیت استان‌های دیگر کشور می‌گوید: با قرنطینه دو هفته‌ای استان، همین‌طور استفاده مردم از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به‌راحتی می‌توان استان را از این وضعیت بحرانی نجات داد.

 

حال باید دید؛ تراژدی که هوای استان را در غم و اندوه فرو برده و آسمان آن را سیاه کرده، وضعیت موجود را سیاه تر خواهد کرد؟ گر چه بالاتر از سیاهی رنگی می بود، حتما سیستان و بلوچستان آن را به تن می کرد.

 

گزارش از عبدالصمد میائی و فاطمه شیرزایی

 


download

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد