خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10522
۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۵:۵۵
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق:

۴۹ دستگاه ماینر غیرمجاز در سیستان و بلوچستان جمع‌آوری شد

۴۹ دستگاه ماینر غیرمجاز در سیستان و بلوچستان جمع‌آوری شد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: نیرو‌های عملیاتی این شرکت طی یک اقدام سراسری و همزمان در شهرستان‌های زابل، هامون و راسک ۴۹ دستگاه ماینر غیرمجاز را از ۲ مرکز مسکونی و یک مرکز صنعتی کشف کردند.

به گزارش اس.بی پرس، خلیل عوض زاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: اجرای این مانور در راستای طرح‌های قبلی و در خصوص مبارزه با فعالیت‌های غیرقانونی مراکز استخراج ارز دیجیتال با همکاری عوامل قضایی و انتظامی انجام شد.

 

وی ادامه داد: با توجه به میزان بالای برق مصرفی ماینر‌ها و در راستای تأمین برق پایدار مشترکین مسکونی و مراکز درمانی، هیچ گونه اغماضی در خصوص فعالیت‌های غیرمجاز مراکز ارز دیجیتال از سوی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان صورت نخواهد گرفت.

 

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه شناسایی این تعداد مرکز رمز ارز از طریق گزارش‌های مردمی انجام شده است، گفت: عموم هم استانی‌ها می‌توانند اطلاعات خود درباره استفاده غیرمجاز از برق، برای استخراج رمز ارز را در سامانه "سمات" یا تماس با دفتر حراست شرکت توزیع برق استان به شماره ۳۱۱۳۷۱۰۴ و یا سامانه ۱۲۱ ثبت کنند.

 

وی با بیان اینکه اطلاعات هموطنانی که گزارش مراکز استخراج غیرمجاز رمز ارز را اعلام می‌کنند، کاملا محرمانه است افزود: در صورت معرفی و کشف این مراکز، افراد می‌توانند تا سقف ۲۰ میلیون تومان پاداش طبق دستورالعمل بهره‌مند شوند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان، تاکنون حدود ۶۰۳ دستگاه ماینر غیر مجاز از ۳۸ مرکز متخلف در سطح این استان شناسایی و جمع آوری شده است.

 

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha