خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10528
۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۹:۵۷
مدیرکل بحران سیستان و بلوچستان:

بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی زاهدان با کادر درمان ارتش آماده پذیرش بیمار است

بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی زاهدان با کادر درمان ارتش آماده پذیرش بیمار است
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان با بیان اینکه امکانات و تجهیزات برای مقابله با کرونا در این استان فراهم شده است گفت: بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی زاهدان با فعالیت کادر درمان ارتش آماده پذیرش مبتلایان به این ویروس است.

به گزارش اس.بی پرس، علیرضاشهرکی روز شنبه با بیان اینکه وضعیت سیستان و بلوچستان همچنان قرمز و بحرانی است اظهارداشت: همچنین بیمارستان ۲۷ تختخوابی بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) امروز در محل بیمارستان علی بن ابیطالب(ع) زاهدان فعال می‌شود که قرار است بیماران سرپایی و اکسیژن درمانی را پذیرش کند.

 

وی با بیان اینکه موکبی برای ارائه خدمت به همراهان بیماران در فضای بیرونی بیمارستان علی بن ابیطالب فراهم می‌شود. افزود: معاون وزیر کشور و دبیر قرارگاه عملیاتی مبارزه با ویروس کرونا با هدف بررسی آخرین وضعیت کرونا و بازدید از مراکز درمانی سیستان و بلوچستان به زاهدان سفر کرده است.

 

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: نشست ستاد ملی و استانی کرونا با حضور معاون وزیر کشور برگزار و تصمیمات جدید در مورد مقابله با ویروس کرونا در صورت ضرورت گرفته شود.

 

وی با بیان اینکه تمامی پروتکل‌های ابلاغ شده در شهرهای قرمز مانند محدودیت تردد، خروج و ورود به این شهرها و محدودیت فعالیت مشاغل وجود دارد خاطرنشان کرد: در شهرهای وضعیت قرمز مشاغل گروه۲، سه و چهار و در شهرها نارنجی مشاغل گروه سه و چهار تعطیل است.

 

شهرکی ادامه: توصیه به همگان این است که رعایت پروتکل‌های بهداشتی را داشته باشند در غیر این‌صورت با هماهنگی دستگاه قضایی و نظارتی اقدام به پلمب واحدهای نظارتی هم خواهد شد.

 

وی خاطرنشان کرد: عادی‌انگاری و سهل‌انگاری در رعایت اصول بهداشتی و عدم رعایت پروتکل‌ها از سوی مردم علت اصلی شیوع گسترده ویروس کرونا در سیستان و بلوچستان است.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha