خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10553
۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۲۱:۱۴

تلاش برای سفید نشان دادن وضعیت سیاه سیستان و بلوچستان به وزیر بهداشت (ویدئو)

تلاش برای سفید نشان دادن وضعیت سیاه سیستان و بلوچستان به وزیر بهداشت (ویدئو)
آب و جارو کردن بیمارستان چابهار بعد از اعلام سفر وزیر بهداشت و بازدید از آن نشان از تلاش مسئولان علوم‌پزشکی برای سفید نشان دادن وضعیت اسفناک بیمارستان‌ها قبل از رسیدن وزیر بهداشت دارد.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، شب گذشته فیلمی در فضای مجازی باز نشر شد که نشان می دهد؛ مسئولان بیمارستان چابهار در اقدامی شتاب زده برای سفیدنمای وضعیت اسفناک تنها بیمارستان جنوب استان، در حال تمیز کردن محوطه آن با آب هستند تا بار دیگر مسئولان بالادستی با بازدی از آن به مردم و رسانه ها اعلام کند سیاه نمای می کنید!

 

پیش از این با آمار اشتباه روسای یکی از بیمارستانهای استان؛ وزیر بهداشت اعلام کرد در سیستان و بلوچستان ۴۰۰ تخت خالی وجود دارد و مردم و رسانه ها استان در حال سیاه نمایی هستند.

 

این درحالی است که در پی اظهارات وزیر بهداشت، بسیاری از مردم و کادر درمان با ارسال ویدئو و تصاویری بیش از پیش وضعیت نابسامان بیمارستان‌های استان را به تصویر کشیدند و حالا این مسئولان علوم پزشکی استان هستند که تلاش می‌کنند قبل از رسیدن وزیر بهداشت، وضعیت سیاه‌ را سفید نمایش دهند!

 

سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر امروز در رأس هیأتی از این وزارتخانه از طریق فرودگاه کنارک وارد سیستان و بلوچستان شد و در بدو ورود مورد استقبال رسمی احمد علی موهبتی، استاندار سیستان و بلوچستان و تعدادی دیگر از مسئولان محلی قرار گرفت.

 

گفتنی است؛ بازدید از بیمارستان‌ها و پروژه‌های بهداشتی و درمانی شهرستان‌های چابهار، کنارک، سراوان، ایرانشهر، زاهدان و بررسی آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان از مهمترین برنامه‌های نمکی در استان سیستان و بلوچستان است.

 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نخستین برنامه خود از پروژه‌های بهداشتی و درمانی چابهار و بیمارستان ۶۴ تخت‌خوابی کُنارک بازدید کرد.

 

گزارش از عبدالصمد میائی


منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha