خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10556
۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۸:۴۷

۶۰ تانکر آب به روستائیان هیرمند سیستان و بلوچستان اهدا شد

۶۰ تانکر آب به روستائیان هیرمند سیستان و بلوچستان اهدا شد
مدیر سازمان بسیج عشایری سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: با همت گروه جهادی شهید علیزاده حوزه عشایری حسین بن علی (ع)، تعداد ۶۰ تانکر آب یک‌هزار لیتری که توسط خیرین خریداری شده بود به مردم روستای ملادادی شهرستان هیرمند اهدا شد.

به گزارش اس.بی پرس، حسین فروغی روز دوشنبه اظهارداشت: با توجه به شرایط بحرانی و کنونی که سیستان و بلوچستان در آن قرار دارد و با گرمای طاقت فرسا در این استان بسیج کماکان در عرصه خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان است.

 

وی افزود: قصه تکراری بی آبی در روستاها ما را بر آن داشت تا مانند گذشته یاری گر محرومان و روستائیان شمال سیستان و بلوچستان باشیم.

 

مدیر سازمان بسیج عشایری سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: با توجه به تنش آبی در روستاهای محروم بخش قرقری شهرستان هیرمند این تعداد تانکر که توسط خیرین خریداری شده بود به مردم روستای ملادادی اهدا شد.

 

وی بیان کرد: آبرسانی به نقاط محروم و عشایری یکی از اقداماتی است که با انجام آن آب را با تانکر می‌توان به مردم در روستاهای محروم رساند تا برای رفع تنش آبی با چالش مواجه نباشند.

 

فروغی به توزیع آب معدنی به همت این گروه جهادی اشاره کرد و گفت: ۱۰۰ بسته کامل آب معدنی در بین اهالی توزیع شده که در تداوم رزمایش کمک‌های مومنانه و برای کاهش آلام از خانوارها است.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha