خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10563
۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۱۲
در گفتگوی اختصاصی با اس.بی پرس مطرح شد

رقابت نسخه زابلی پراید با خودروهای گران‌قیمت اروپایی/ عمیدعلی میر: مسئولان زابل هیچ حمایتی نمی‌کنند (ویدئو)

رقابت نسخه زابلی پراید با خودروهای گران‌قیمت اروپایی/ عمیدعلی میر: مسئولان زابل هیچ حمایتی نمی‌کنند (ویدئو)
عمیدعلی میر که پراید را با امکانات شخصی در حد لامبورگینی ارتقا بخشیده است و حالا از عدم حمایت مسئولان زابل برای تولید انبوه قطعات گلایه دارد و می‌گوید می‌خواهم برای جوانان زابل اشتغال ایجاد کنم اما مسئولان چندان تمایلی نشان نمی‌دهند و ماه‌هاست مرا بلاتکلیف می‌دوانند.

به‌گزارش اس.بی پرس، عمیدعلی میر جوان متولد دهه شصت از زابل است اما حالا مدتی است ساکن یزد شده و از احتمال مهاجرت معکوس خبر می‌دهد.

 

چندی پیش گزارشی با عنوان «تبدیل پراید به لامبورگینی؟!/ نخبه‌هایی که همچون «عمیدعلی میر» در کویر زابل هم جوانه می‌زنند» در این پایگاه خبری منتشر شد که با واکنش‌های زیادی مواجه شد.

 

 حالا  عمیدعلی میر این مخترع جوان در گفت‌وگوی اختصاصی با اس.بی پرس از آپشن‌های جدید اختراعش رونمایی می‌کند و از کم‌لطفی‌های مسئولان و مدیر عامل سایپا گلایه دارند.

 

او پراید را با امکانات شخصی در حد لامبورگینی ارتقا بخشیده است اما حالا از عدم حمایت مسئولان زابل برای تولید انبوه قطعات گلایه دارد و می‌گوید می‌خواهم به برای جوانان زابل اشتغال ایجاد کنم اما مسئولان چندان تمایلی نشان نمی‌دهند و ماه‌هاست مرا بلاتکلیف می‌دوانند.

 

 این نخبه سیستانی می‌افزاید: زمانی رسیده‌است که بین خرید مرغ و خرید قطعه‌ای برای اختراع جدید، مرغرا انتخاب نکرده‌ام با این امید که بتوانم علاقه‌ام را به تولید برسانم.

 

عمیدعلی میر که به یزد مهاجرت کرده‌است حالا می‌گوید می‌خواهم مهاجرت معکوس داشته باشم و اگر از من حمایت شود همین فردا به زابل برمی‌گردم. 
 

 

گزارش از میلاد مرادقلی و فاطمه شیرزایی

 


منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha