خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10615
۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۵۰

۳کشته و ۵ مجروح در برخورد خودروی پراید با گاردریل در سیستان وبلوچستان

۳کشته و ۵ مجروح در برخورد خودروی پراید با گاردریل در سیستان وبلوچستان
رییس پلیس راه شمال سیستان وبلوچستان گفت: برخورد خونین یک دستگاه سواری پراید با گاردریل در محور زاهدان به خاش ۳ کشته و ۵ مجروح برجای گذاشت.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ مهدی خمر اظهارکرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برخورد شدید یک دستگاه خودروی سواری با گاردیل حاشیه جاده در کیلومتر ۲۰ محور "زاهدان-خاش" بلافاصله گشت تصادفات پلیس راه به همراه عوامل امدادی در محل حادثه حاضر شدند.

 

وی افزود: با حضور مأموران در صحنه مشخص شد، یک دستگاه سواری پراید با ۸ نفر سرنشین به شدت با گاردریل کنار جاده برخورد کرده است.

 

رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متأسفانه در این حادثه۳ نفر از سرنشینان خودرو  به علت شدت جراحات وارده در دم فوت و ۵ سرنشین دیگر آن نیز به شدت مجروح و توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

 

سرهنگ خمر خاطر نشان کرد: بنابر اعلام نظر کارشناس تصادفات پلیس راه علت تامه این حادثه دلخراش ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه اعلام شده است.

 

وی در پایان از رانندگان خواست تا باتوجه به دو طرفه بودن محورهای مواصلاتی استان ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی حتما با سرعت مطمئنه رانندگی کنند تا دیگر شاهد وقوع چنین حوادث تلخی نباشیم.

 

انتهای پیام/

 

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha