خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10636
۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۲۳
مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان خبر داد؛

پویش مجازی عید تا عید برای کمک به آزادی زندانیان نیازمند برگزار می شود

پویش مجازی عید تا عید برای کمک به آزادی زندانیان نیازمند برگزار می شود
عبدالحسین سجادی از برگزاری پویش مجازی کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد تحت عنوان «عید تا عید» به مانند جشن های گلریزان مجازی که در ایام ماه مبارک رمضان برگزار شد خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، عبدالحسین سجادی، مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان از برگزاری پویش مجازی کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد تحت عنوان " عید تا عید " به مانند جشن های گلریزان مجازی که در ایام ماه مبارک رمضان برگزار شد خبر داد.

 

وی گفت: با توجه به شیوع گسترده ویروس منحوس کرونا در سیستان و بلوچستان، گلریزان هایی از عید قربان تا غدیرخم همانند مراسمات جشن‌های گلریزان که در سنوات قبل به صورت مجازی برگزار شد، برگزار خواهد شد و این جشن ها نیز در شبکه های اجتماعی با مشارکت خیرین نیک اندیش برگزار خواهد شد.

 

سجادی اظهار کرد: مردم می توانند با واریز کمک های خود به شماره حساب های ۳۲۳۲۳۳۳۳۱۳ نزد بانک ملت، شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۱۱۳۶۳۵ بانک ملت، شماره حساب ۲۵۱۷۳۴۶۲۹۵ بانک تجارت و شماره کارت بانک رفاه کارگران ۳۱۲۳۵۵۵۴ به نام ستاد دیه سیستان و بلوچستان در کار خداپسندانه آزادی زندانیان جرائم غیر مشارکت کنند.

 

مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان افزود: شهروندان می توانند از طریق سایت نمایندگی به نشانی www.sabipro.ir و شماره تماس های ۰۵۴۳۳۴۵۲۲۹۳ یا مراجعه به دفتر نمایندگی واقع در زاهدان، بلوار بهداشت، روبروی معاینه فنی خودرو جنب منازل مسکونی اداره زندان با فعالیت های این نمایندگی و نحوه ارسال کمک های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

 

انتهای پیام/

منبع : asrehamoon.ir

نظرات شما

capcha