خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10659
۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۲۶

آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود
رییس جهاد دانشگاهی و رییس مرکز آزمون سیستان وبلوچستان گفت: همزمان با سراسر کشور ١٤١٥ نفر از داوطلبان استخدام در آموزش و پرورش در استان امروز جمعه اول مرداد ماه به رقابت خواهند پرداخت.

به گزارش اس.بی پرس، منصور تاجری رییس جهاد دانشگاهی و رییس مرکز آزمون سیستان وبلوچستان، گفت: آزمون استخدام آموزش و پرورش در سیستان و بلوچستان که در سطح کشور بیشترین تعداد شرکت کننده را دارد در هشت شهرستان زاهدان، زابل، ایرانشهر، سراوان، چابهار، نیکشهر، دلگان و راسک و در ده حوزه امتحانی برگزار می‌شود که امسال با توجه به شرایط بهداشتی موجود متاثر از کرونا ویروس و با هدف رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به منظور رفاه حال داوطلبان و تسهیل در رفت و آمد‌های شهرستانی حوزه‌های امتحانی را در جای جای شمال و جنوب استان گسترش داده ایم، به گونه‌ای که در شمال استان تعداد حوزه‌ها را به سه حوزه افزایش داده و در جنوب استان هم تعداد حوزه‌های شهرستانی را به شش شهرستان افزایش داده ایم.

 

رییس مرکز آزمون استان افزود: این داوطلبان که جمعیت غالب آن را خانم‌ها تشکیل می‌دهند در صورت قبولی در آزمون به استخدام رسمی آموزش و پرورش در آمده و به تدریس دروس مرتبط با علوم قرآنی و ... می‌پردازند.

 

دکتر تاجری خاطر نشان کرد: آزمون راس ساعت ٩ صبح در محل‌های برگزاری آزمون با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی آغاز و محل آزمون حوزه زاهدان نیز دانشکده ادبیات و علوم انسانی. دانشگاه سیستان و بلوچستان است.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد