خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10660
۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۳۰
فرماندار زابل:

شهردار باید تعهد و تخصص داشته باشد

شهردار باید تعهد و تخصص داشته باشد
ارجمندی گفت: مردم با انتخاب شهردار، شورای شهر را قضاوت خواهند کرد، باید فردی را انتخاب کنید که علاوه بر تعهد، تخصص، جایگاه شورا و شهر را حفظ کند.

به گزارش اس.بی پرس، عباسعلی ارجمندی فرماندار زابل در دیدار اعضای منتخب شورای اسلامی شهرستان زابل، اظهار کرد: اعضای منتخب شورای اسلامی شهر زابل مسئولیت بزرگ و سختی را بر عهده دارند و همواره در مقابل دیدگان مردم شریفی قرار دارند که به آنها رأی داده و منتظرند تا ببینید که چگونه اعضای منتخب آنان با همدلی، اتحاد و تلاش در راستای پیگیری و پاسخگویی به مطالبات در کنار سایر مدیران و مسئولان گام برمی دارند.

 

فرماندار ویژه شهرستان زابل با اشاره به اینکه کار در شورا و مدیریت شهری نتیجه ای دارد که به سرعت برای تمام اقشار نمایان می شود، بیان کرد: این مسئله می تواند رضایت مردم را در برداشته باشد و اگر کم کاری و احیاناً خطایی نیز رخ دهد، به وضوح نمایان و باعث عدم رضایت مردم می گردد.

 

وی ادامه داد: نخستین کاری که باید در شهرداری اتفاق بیفتد، نگاه و کار جهادی و انقلابی است تا بتوانید کارها را به سرانجام برسانید.

 

معاون استاندار سیستان و بلوچستان خطاب به اعضای منتخب شورای اسلامی شهر زابل گفت: مردم با انتخاب شهردار، شما را قضاوت خواهند کرد، لذا فردی را انتخاب کنید که علاوه بر تعهد، تخصص، جایگاه شورا و شهر را حفظ کند.

 

فرماندار ویژه شهرستان زابل افزود: ظرفیت خوبی از جمله نیروی انسانی، ماشین آلات و ... در شهرداری وجود دارد، اما با توجه به عدم شناخت قوانین، آیین نامه ها، کمیسیون ها و ...، این ظرفیت ها به خوبی بکارگیری نمی شود؛ لذا ضمن شناخت آنها باید بتوانید از ظرفیت سایر دستگاه های اجرایی شهرستان در پیشبرد اهداف شهری استفاده نمایید.

 

ارجمندی همچنین بیان کرد: در حوزه فناوری و الکترونیک، با هدف تسریع در امور و پیگیری آنها، خدمات شهرداری را به صورت کاملاً الکترونیک در اختیار عموم مردم قرار دهید.

 

وی همچنین از اعضای منتخب شورای اسلامی شهر خواست که از مسائل حاشیه ای پرهیز کنند.

 

در ابتدای این دیدار اعضای منتخب شورای اسلامی شهر زابل به بیان برنامه های پیش رو در مدت ۴ سال عضویت شورای شهر پرداخته و نقطه نظرات و تعدادی طرح های مدنظر خود را تشریح کردند.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

امیرعبداللهیان در توییتر مطرح کرد؛

ایران همواره به احترام پاسخ متقابل می‌دهد

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل