خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10662
۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۳۹

کشف قریب به نیم تن مخدر شیشه در جنوب شرق کشور

کشف قریب به نیم تن مخدر شیشه در جنوب شرق کشور
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری ۲ سوداگر مرگ و کشف ۴۱۶ کیلوگرم مخدر شیشه در عملیات ضربتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمد طاهری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی با گسترش چتر اطلاعاتی خود به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد اعضای یک باند سازمان یافته قاچاق مواد افیونی قصد انتقال یک محموله بزرگ موادمخدر صنعتی از شهرستان‌های مرزی شمال استان سیستان و بلوچستان به شهر "زاهدان" و سپس انتقال آن به عمق کشور را دارند.

 

وی افزود: جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر، طی چند روز رصد و کنترل تحرکات این باند حرفه ای، دریافتند که قاچاقچیان با جاساز مواد مخدر داخل یک دستگاه کامیون حامل مواد ضایعاتی در حال انتقال محموله مذکور ازشهرستان‌های شمالی استان به سمت زاهدان هستند.

 

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سرانجام روز گذشته تیم‌های عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان طی یک عملیات ضربتی کامیون حامل مواد را در محور "زابل" به "زاهدان" توقیف وضمن دستگیری ۲ سوداگر مرگ در بازرسی از کامیون، ۴۱۶ کیلو و ۲۰۰ گرم مخدر شیشه را که به طرزی ماهرانه در قسمت بار آن جاساز شده بود کشف کردند.

 

سردار طاهری با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی بر عزم جدی پلیس در مبارزه با قاچاق مواد مخدر به عنوان یک بلای خانمان سوز در جامعه تأکید و از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع تا در اسرع وقت نسبت به شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ اقدام شود.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد