خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10670
۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۸

المپیاد علمی دانشجویی کشور در زاهدان

المپیاد علمی دانشجویی کشور در زاهدان
مدیر دفتر استعداد‌های درخشان دانشگاه سیستان وبلوچستان گفت:مرحله نیمه متمرکز المپیاد علمی دانشجویی قطب ۸ کشوری روزگذشته در زاهدان برگزار شد.

به گزارش اس.بی پرس، سمیرا پایان مدیر دفتر استعداد‌های درخشان دانشگاه سیستان وبلوچستان گفت: در قطب ۸ کشوری ۵ حوزه امتحانی در زاهدان، بندرعباس، رفسنجان، سیرجان و کرمان محل برگزاری ازمون المپیاد دانشجویی است.

 

سمیرا پایان افزود: با توجه به شیوع سویه جدید دلتا در مناطق جنوبی کشور، با هماهنگی با سازمان سنجش کشور و مرکز، تصمیم بر این گرفته شد که دانشجویان فارغ از محل تحصیل خود در نزدیکترین حوزه امتحانی قطب حضور پیدا کنند و در ازمون شرکت کنند.


سمیرا پایان همچنین افزود از دانشجویان استان ما برای ازمون ۹ نفر به کرمان، یک نفر به رفسنجان و یک نفر به مرکز سیرجان و همچنین ۵ نفر به بندر عباس معرفی شدند.


وی همچنین تاکید کرد در حوزه زاهدان ۲۶ شرکت کننده داریم.

 

و‌ی افزود نتایج این مرحله از ازمون المپیاد در فصل پاییز اعلام خواهد شد.


مدیر دفتر استعداد‌های درخشان دانشگاه سیستان وبلوچستان همچنین گفت در کشور ۲۲ رشته گرایش برای المپیاد نیمه متمرکز دانشجویی داریم که دانشگاه سبستان وبلوچستان برای المپیاد ۲۰ رشته گرایش دارد که در این ازمون دانشجویان دانشگاه سیستان وبلوچستان در ۱۲ رشته شرکت کرده اند.

 

وی تاکید کرد، از هررشته ۵ منتخب به المپیاد نهایی معرفی خواهند شد که در مجموع در ۸ قطب ۴۰ نفر بر گزیده خواهد شد و با ۱۵ تفر برگزیده المپیاد متمرکز که با کنکور مشخص می‌شوند می‌توانند به مرحله نهایی معرفی شوند.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

امیرعبداللهیان در توییتر مطرح کرد؛

ایران همواره به احترام پاسخ متقابل می‌دهد

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل