خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10679
۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۰۱
رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان:

دستگیری اعضای باند ۵ نفره سارقان مسلح خودرو در زاهدان

 دستگیری اعضای باند ۵ نفره سارقان مسلح خودرو در زاهدان
سرهنگ ملاشاهی از شناسایی و دستگیری اعضای باند ۵ نفره سارقان مسلح خودرو در شهرستان زاهدان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، ابراهیم ملاشاهی رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان: گفت: در پی وقوع ۲ فقره سرقت مسلحانه خودرو، در سطح شهرستان زاهدان، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

 

وی افزود: در تحقیقات اولیه کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی، مشخص شد عاملان این سرقت‌ها تعدادی جوان مسلح به کلت کمری هستند که در ساعات پایانی شب بوسیله یک دستگاه پراید با پرسه زنی در محلات حاشیه‌ای شهرستان زاهدان جلو خودرو‌های عبوری را مسدود، و با تهدید سلاح گرم خودرو‌های آن‌ها را سرقت می‌کنند.

 

رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با تلاش شبانه روزی تیم رسیدگی کننده به پرونده و طی یک سری اقدامات تخصصی هویت سارقان که ۵ چهار جوان ۲۳ تا ۲۸ ساله بودند شناسایی شد.

 

سرهنگ ملاشاهی بیان کرد: در نهایت روز گذشته طی چند عملیات صربتی و هماهنگ این ۵ سارق در نقاط مختلف شهرستان زاهدان دستگیر و به پلیس آگاهی استان منتقل شدند.

 

این مقام انتظامی در ادامه بیان داشت: در بازرسی از مخفیگاه سارقان علاوه بر توقیف یک دستگاه خودروی پراید مورد استفاده آن‌ها در این سرقت ها، یک دستگاه پژو ۴۰۵ مسروقه بهمراه یک قبضه کلت کمری و مقادیری مهمات جنگی کشف شد.

 

وی با اشاره به اینکه این سارقان تا کنون به ۴ فقره سرقت مسلحانه خودرو طی یک ماه گذشته در شهرستان زاهدان اعتراف کرده اند بر عزم جدی پلیس در برخورد با سارقان و بر هم زنندگان امنیت عمومی تأکید و از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس ۱۱۰ در اختیار پلیس قرار دهند.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد